Herci, ktorí nenávidia svoje roly
Instagram/homealone.fans/sexinthecitygal/_harry_potter_movie_

Nie všetci známi herci milujú svoje hlavné roly vo filmoch či v seriáloch, ktorých boli predstaviteľmi. Niektorí ich doslova nenávideli a ich vyjadrenia zhrnuli portály CBR a Marie Claire.

Herci, ktorí nenávidia svoje vlastné roly

Brad Pitt

Jeden z najkrajších a najúspešnejších hercov, si okrem iného, zahral aj vo filme Trója. Predstavil sa v úlohe Achilla, ktorú neznáša. Zatiaľ, čo jeho výkon diváci považovali za najlepší, Brad Pitt musel nesúhlasiť. Podľa CBR táto postava nemala žiadnu hĺbku a film nebol vyrozprávaný spôsobom, s ktorým herec súhlasil. Aj jeho výkon bol vraj priemerný.

Penn Badgley

Možno ťa prekvapí, že Penn neznáša hlavnú postavu Dana v Gossip Girl a ikonického Joa Goldberga v seriáli You.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AIUnetflix🇲🇾 (@netflix_with_abu)

„Je to dosť odsúdeniahodný chlap. Jeho skutočné motívy začnete objavovať pomerne skoro – 8 minút po predstavení. A je to chlap, ktorý je schopný prenasledovania. Je to chlap, ktorý je schopný vraždiť, je to chlap, ktorý je schopný mnohých manipulácií a zneužívania,“ povedal v rozhovore pre The Today Show.

Robert Pattinson

Možno pre teba nie je novinka, že ani Robert Pattinsom neznáša svoju najznámejšiu Rolu – Edwarda Cullena v Twilighte. „Je to najsmiešnejší človek … Čím viac som čítal scenár, tým viac som nenávidel toho chlapa … Navyše je to 108-ročný panic, takže má evidentne nejaké problémy,“ povedal v rozhovore pre Tumblr.

Kate Winslet

Možno by si neverila, že táto krásna herečka nenávidí svoju najikonickejšiu rolu v Titanicu, kde hrala Rose. „Pri každej jednej scéne som, že: ,Naozaj? Urobila som to takto?‘ Ach môj Bože … Nemôžem to počúvať, ani môj americký prízvuk. Je to hrozné,“ priznala pre Telegraph a dodala, že by tento film najradšej natočila znova.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Titanic (@titanicmovie)

Blake Lively

Ani Blake Lively neznáša svoju rolu Sereny v Gossip Girl. „Nebola by som hrdá na to, byť človekom, ktorý dal niekomu kokaín, vďaka ktorému sa predávkoval. Potom niekoho zastrelil a vyspal sa s priateľom niekoho iného,“ povedala pre Allure.

Megan Fox

Jedna z najkrajších žien na svete nenávidí rolu Mikaely Banes vo filme Transformers, vďaka ktorému sa preslávila. „Ľudia si uvedomujú, že toto nie je film o herectve,“ priznala pre Entertainment Weekly a neskôr tiež označila za režiséra Michaela Baya za mizogýnneho. Vraj ju nechal vyčistiť svoje Ferrari.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Fox (@meganfox)

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News