So slávou prichádzajú väčšinou aj škandály. Niektoré celebrity majú na svedomí iba menšie prešľapy, iné rovno škandály obrovských rozmerov.

Winona Ryder zatknutá pre kradnutie, 2001

Hviezda seriálu Stranger Things bola v roku 2001 prichytená pri krádeži tovaru v hodnote 5560 dolárov v Beverly Hills. Údajne z odevov odtrhla štítky a schovala ich do svojej kabelky.

Madonna a Britney Spears sa pobozkali na pódiu, 2003

Počas MTV Music Award v roku 2003 šokovali Madonna a Britney Spears celý svet. Priamo na pódiu sa pobozkali. Spolu s nimi vtedy vystupovala aj Christina Aguilera, ktorá sa len prekvapene a šokujúco prizerala.

Britney Spears si oholila hlavu, 2007

V roku 2007 si Britney Spears oholila celú hlavu. Ten rok bol pre Britney psychicky veľmi náročný a nervovo sa niekoľkokrát zrútila.

Chris Brown napadol Rihannu, 2009

V roku 2009 zbil Chris Brown svoju vtedajšiu priateľku Rihannu. Fackal ju, mlátil päsťami a dokonca ju aj škrtil. Nasledujúce roky po incidente boli pre speváka extrémne náročné, bol nonstop súdený mnohými ľuďmi, celebritami a stratil mnoho fanúšikov.

Kanye West a Taylor Swift, 2009

V roku 2009 na VMAs vytrhol Kanye West priamo z ruky Taylor Swift mikrofón, keď na pódiu ďakovala za práve vyhratú cenu v kategórii Najlepší ženský videoklip. Kanye sa vyjadril, že podľa neho mala vyhrať jednoznačne Beyoncé.

Amanda Bynes a jej nervové zrútenie, 2012

Pre Amandu Bynes bol rok 2012 mimoriadne náročný. Zatknutie za bezohľadnú jazdu, pri ktorej nabúrala priamo do policajného auta, vypisovanie nevhodných statusov na svojich sociálnych sieťach, obťažovanie Drake- a a nakoniec chcela zažalovať všetky médiá, ktoré o nej písali negatívne.

Khloé Kardashian podviedol jej partner s jej blízkou priateľkou, 2019

Tristan Thompson, otec dieťaťa Khloé a jej vtedajší partner, zahol Khloé s najlepšou kamarátkou Kylie Jenner, Jordyn Woods. Khloé a celá jej rodina okamžite prerušila kontakt s Jordyn a Khloé sa s Tristanom ihneď rozišla.

Zdroje: cosmopolitan.com, marieclaire.com, msn.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.