Kvôli koronavírusu musia (a väčšinou aj dobrovoľne chcú) ostať doma aj naše známe Slovenky. Ženy, ktoré sú inak maximálne vyťažené, nie sú zvyknuté na toľko voľného času v pohodlí domova.

Niektoré sa rozhodli kvôli rodine nič neriskovať a užívajú si domácu pohodu. Iné si vypĺňajú čas obľúbenými koníčkami či cvičením. Nezabúdajú však informovať aj svojich fanúšikov o tom, že ostať doma je momentálne to najlepšie.

Dominika Cibulková s manželom Michalom trávia čas doma. Venčiť svojich psíkov chodia v rúškach a rukaviciach.

Jasmina Alagič rozhodne nemá rada nudu. Doma sa okrem iného venuje aj cvičeniu.

Speváčka Dominika Mirgová taktiež zvolila domácu karanténu. Najmä kvôli synovi, ktorého ako zodpovedná matka nechce ohroziť.

Soňa Skoncová je nie len krásna žena, ale hlavne rozumná. K tomu, aby ľudia ostali doma vyzýva aj svojich fanúšikov.
View this post on Instagram

Chcem vás všetkých veľmi pekne poprosiť. Prosím buďme disciplinovaní, nevychádzajme von z domu pokiaľ to nie je nevyhnutné, ak áno prosím vždy noste rúška alebo šatky čokoľvek… ,chránite tak nielen seba ale aj ostatných. Čím skôr to všetci pochopíme tým skôr zastavíme šírenie COVID-19 Mám strach čo s nami bude, zo situácie v Taliansku je mi do plaču, pri včerajšom vyhlásení núdzového stavu na Slovensku mi vbehli slzy do očí. Musíme to prijať ako FAKT ktorý sa u nás deje !!! Toto nie je iba akože a všetci tí, ktorí si z toho robíte ešte doteraz srandu alebo sa vysmievate ľuďom ktorí sa chránia PREBERTE SA KONEČNE!!!! Jedine keď sa všetci spojíme, môžeme tento boj vyhrať. Chcem tu zdieľať ešte jednu myšlienku prosím zamyslite sa nad ňou …. “Prvýkrát v histórii sveta môžeme zachrániť ľudstvo z postele a z pred telky… Buďme hrdinovia a zostaňte doma robiť to , o čom snívame keď sme v práci” #ruskoniejehanba

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Vizážistka Lucid trávi chvíle doma s dcérkou. Okrem hrania sa s ňou si nájde čas aj pre seba a skúša nové líčenia.

Speváčka Sima sa chystá čas doma tráviť prakticky – upratovaním a zariaďovaním nového bytu.

Dara Rolins trávi čas doma v Prahe spolu s dcérkou Lolou a psíkom menom Foxi.

Aj tehotná Lucia Mokráňová sa chráni tým, že ostáva doma. Spoločnosť jej robí psík Bali.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.