unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Bola som to tiché, bojazlivé dievča, ktoré nevedelo, čo chce od života. Dievča, ktoré sa stále hľadalo a nemalo jasné ciele. Dievča, ktoré rado snívalo, no o svojich snoch sa nikdy nikomu nezmienilo.

pexels.com

Obdivovala som ľudí, ktorí niečo dokázali. Niečo veľké. Boli mojím vzorom a dúfala som, že raz budem ako oni. Že v živote niečo dokážem. Niečo. Presne tak. A vôbec som netušila čo. A tak som svoje malé veľké sny opäť hodila za hlavu a žila ten obyčajný život, akí žijú mnohí. Život bez snívania, cieľov, chcenia zmeniť svoj nudný život. Plynuli dni, mesiace, roky…

pexels.com

A potom si prišiel ty. Áno, ty, ktorý si mi obrátil život naruby. Vďaka tebe som začala žiť rozhľadnejším spôsobom života. Zrazu som vedela, čo od života chcem a určila si svoje ciele. Uvedomila som si svoju hodnotu a všetko bolo na správnom mieste. Už som viac nebola to ustráchané  dievča. Ty ani netušíš ako veľmi si ovplyvnil môj život. Vlastne ani ja sama neviem čím si mi ho tak zmenil. Každopádne Ti za to ďakujem. Ďakujem Ti za to, že som ťa mohla spoznať, že práve ja som mala to šťastie.

unsplash.com

A teraz, aj keď sa naše životy trochu rozišli, častokrát si na teba spomeniem s úsmevom. Na spoločne strávené chvíle a naše konverzácie. Nikdy na teba nezabudnem, pretože v mojom živote patríš medzi tie dôležité osoby, ktoré vo mne zanechali veľmi veľa. A ten pocit mi nikto na svete nevezme.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife