O tom, že my ženy nikdy nie sme spokojné so svojím telom, vedia asi všetci. Niekedy až hraničná posadnutosť perfekcionizmom, sa odráža nie len v našom živote, ale aj na našom výzore. A presne preto, sa vždy objavujú ďalšie a ďalšie novinky, ktoré nám v ceste za vytúženým výzorom pomôžu.

Jednou z takýchto noviniek, sú aj takzvané Instabreast -Instantné prsia. Áno čítaš dobre. Ak si aj ty jednou z tých žien, ktoré pánbožko v oblasti hrudníka priveľmi neobdaril, tak čítaj pozorne. S touto metódou prišiel plastický chirurg Norman Rowe a britské ženy sa z nej idú zblázniť.

Čím je táto metóda zväčšovania pŕs iná? V prvom rade ide o metódu, pri ktorej nebude použitý žiaden skalpel, teda ak máš fóbiu z krvi, určite si sa potešila. Pri tomto zákroku, sa totiž na okraj bradavky vyznačí malá plocha, cez ktorú sa do tvojho prsníka pomocou injekčnej striekačky vstriekne pól litra soľného roztoku. Ihlou sa pohybuje do všetkých strán, vďaka čomu sa roztok dostane všade a prsník získa pekný tvar. Pozitívom je tiež to, že samotný zákrok trvá len 20-25 minút.

Prečo práve soľný roztok? Určite si si tej maličkosti všimla aj ty. Pravdou je, že vstreknutie soľného roztoku nie je zdraviu škodlivé a to vďaka schopnosti nášho tela vstrebať soľ. Vďaka tejto vlastnosti, si ženy, ktoré podstúpia tento zákrok, svoje nové prsia užijú na celých 24 hodín.

Načo je to všetko vlastne dobré? Samotný Norman Rowe tvrdí, že tento zákrok nie je absurdný. Túto formu zväčšenia pŕs vrelo odporúča všetkým ženám, ktoré zvažujú klasický chirurgický zákrok. Prečo? Pretože si môžu vyskúšať, aká veľkosť im bude najlepšia na vlastnej koži. Taktiež sa to stretáva s obľubou v prípadoch, kedy idú ženy na svadbu, ples alebo iné dôležité udalosti.

Koľko tieto instantné prsia stoja? Cena tohto zákroku sa pohybuje okolo 2500$, čo je v prepočte približne 2000€.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife