unsplash.com/@nojannamdar

Randenie je veda sama o sebe. Aké je ale stretávať sa s právnikom? Dokonalý vzhľad, výborná práca a nehovoriac o slušnej slovnej zásobe, ktorou disponujú, ženy núti myslieť na to, či to vôbec má význam, či sme na to dostatočne vhodne oblečené, vzdelané a pripravené. Toto je 5 výhod, prečo sa nevzdať a začať randiť s chlapom s týmto zamestnaním. 

Určite to nie je hrozné a zničujúce, veď predsa, ktorá z nás by nechcela mať doma sympatického, rozhodného muža, ktorý nosí ešte k tomu priliehavý oblek, kravatu a iba pohľad naňho vzbudzuje hriešne myšlienky. Výhody tak prebíjajú nevýhody a mínusy tohto náročného, no nesmierne príťažlivého povolania. 

1. Konverzácia

Právnici nie sú len šedé myšky sediace nad spismi, prípadmi v tme so strašne nemodernými okuliarmi. Väčšina z nich má neuveriteľný dar reči, keďže svoje rozhodnutia musia obhájiť. Taktiež sem spadá aj dokonalá slovná zásoba, ktorá je však pri hádke skôr prekáža. Sú veľmi dobrí v rýchlom, kritickom myslení a v argumentoch, ktorými prebijú aj nahnevanú ženu. 

Na druhej strane sa ich bohatý slovník dá využiť aj pozitívne, keďže s nimi je zaujímavá aj obyčajná debata. Vďaka všeobecnému prehľadu, charizme a podrezanému jazyku s nimi konverzácia nikdy nespadne do neurčitých a nudných tém.

2. Detaily

Ak si premotivovaná detailistka, budete si dokonalo rozumieť. Tento typ chlapov dáva vo svojej práci pozor na všetky detaily, všíma si a spája informácie a vždy svoju partnerku prekukne hneď na prvom rande. Nemusíš sa tak báť, že by zabudol na kvet, malú pozornosť či tvoju obľúbené jedlo alebo farbu. 

3. Žiadne väzenie 

Ak rozbiješ niekomu auto, tak to bude veľmi náročné. Ale práve tvoj budúci priateľ – teda právnik dá pozor na nezaplatené pokuty za parkovanie či rýchlosť, dostane ťa z maléru, keď nabudúce budeš tancovať opitá vo fontáne aj s kamoškami. 

4. Oblek

Pri právnikoch môžeme považovať oblek ako určitý druh uniformy. Dokonalý odev, ktorý je dobre zladený, upravený a hlavne napasovaný na tele pohľadného muža dokáže zamotať hlavu nejednej žene. Charizma a inteligencia, ktorou právnici disponujú, má pozitívne účinky na tvoju zvyšujúcu sa chuť začať randiť a dokonca si ho aj vziať.

5. Poslucháč a radca 

Je naučený počúvať dlhé príbehy svojich klientov, preto mu nebude robiť problém vypočuť si aj tvoje starosti, dobré správy a dlhé monológy o nových kamoškách a ich životných problémoch. Taktiež dokáže poradiť skoro v každej veci.

Nebudeš potrebovať už viac kamarátov či psychologičku. Tvoj nový objav v podobe vzdelaného právnika uchopí všetky dôležité úlohy v tvojom živote. Jediné, čo od teba bude chcieť je láska, vernosť a pozitívne myslenie, keďže práve o svojej práci sa stretáva aj s obrovskou dávkou negativity. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating