Neodpisuje na správy

Občas sa stáva, že nám nejdú plány podľa predstáv, a to platí aj pri mužoch. Ak o nás chlap nejaví záujem, napríklad tým, že neodpisuje na správy, musíme to akceptovať a vysporiadať sa s tým. Toto je 5 signálov, že o teba muž nejaví záujem a nechce ísť do vzťahu.

Nechce sa stretnúť

Píšete si už dlhšiu dobu, ale on sa nechce stretnúť? Ak ste v kontakte už nejaký ten čas a on sa pravidelne vyhovára napríklad na prácu, zrejme sa stretnúť naozaj nechce. Ak by chcel, tak by si to vedela. Chlap, ktorý chce ísť so ženou von, vynaloží úsilie, aby sa stretli. V našom staršom článku nájdeš pár dôvodov, prečo po stretnutí netúži.

 

Je vždy zaneprázdnený

Ak ti pravidelne hovorí, že nemá čas a že nikde nemôže ísť, nechce ťa. Ak muž ženu chce, čas si nájde. Takže, ak používa slovo zaneprázdnený, tak je to jasný signál, že nemá záujem, len ti to nevie povedať úprimne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Neodpisuje ti na správy

Ak ti muž neodpisuje na správy, je čas to nechať tak. Samozrejme, ak ti nepošle odpoveď hodinu alebo dve, je to úplne v poriadku. Problém nastáva vtedy, keď sa neozve deň, dva, tri. Ak ti neodpisuje pravidelne, musíš si uvedomiť, že ti odpisovať ani nechce a nemá o teba záujem.

Nepamätá si, čo mu hovoríš

Ak si chlap nedokáže zapamätať, čo mu hovoríš, nechce ťa. Keď má muž o ženu záujem, snaží sa počúvať čo hovorí a zapamätať si aj tie najmenšie detaily. Pokiaľ si nedokáže zapamätať, čo si povedala, alebo si to pamätá zle, tak ho to nezaujíma, a preto ani nejaví úsilie to napraviť.

Nahnevaný pár
zdroj: Pexels/Vera Arsic

Odvracia pohľad

Ľudia sú naprogramovaní tak, že sa milujú pozerať na veci, ktoré sa im páčia. Ak od teba odvracia pohľad, zrejme nepatríš do tej skupiny, na ktorú sa chce pozerať. Pamätaj, oči sú oknami do duše, a tie nám povedia veľa.

Život je príliš krátky na to, aby si sa nechala ponižovať od človeka, ktorý ťa nechce. Prijmi fakt, že o teba nejaví záujem a posuň sa ďalej.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating