Dvojica sedí na kapote auta

Ak chlap stráca záujem, mnohé ženy to berú ako koniec sveta. Pritom sa s tým určite dá ešte niečo robiť. Za tento stav môže byť zodpovedná nuda alebo stereotyp, ktoré sa dajú ľahko oživiť. Pokiaľ ho nechceš stratiť, môžeš na neho vyskúšať pár trikov.

Máme pre teba 6 jednoduchých tipov, ktoré môžeš vyskúšať takmer hneď. Možno ho prekvapíš až tak, že v ňom prebudíš stratenú iskru a bude to medzi vami ešte lepšie a krajšie.

skrýva záujem?
zdroj: Unsplash/Wright Brand Bacon

Staň sa femme fatale

Žiaľ, veľa žien sa po rokoch zmení. Pekné outfity vystriedajú pohodlné tepláky a tvár bez make-upu. Samozrejme, že by chlapi nemali byť takí povrchní, ale povedzme si pravdu, určite sa radi svojou partnerkou pochvália.

Preto skús popracovať na svojom zovňajšku, pekne sa nahoď a vezmi ho napríklad na večeru. Uvidíš, že z toho bude v miernom šoku, a keď ťa uvidí takú, do akej sa zamiloval, opäť sa v ňom rozprúdi vášeň.

Buď viac spontánna

Urob niekedy aj veci, ktoré neočakáva. Keď budeš v živote spontánnejšia, budeš aj veselšia a šťastnejšia. Nemusíš robiť všetko podľa toho, ako si bola doteraz naučená. Neboj sa skúšať nové veci a vyjsť zo svojej komfortnej zóny.

Keď zistí, že sa s tebou môže zabaviť a že si otvorená novým dobrodružstvám, poteší sa a bude hľadať nové podnety.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating