instagram.com/couple

Randenie patrí medzi najvzrušujúcejšie stránky života. Možno si aj ty spoznala niekoho, s kým si mala okamžitú chémiu a spojenie. Často ste sa stretávali a venoval sa ti aj na sociálnych sieťach. Zrazu však stíchol a všetko navôkol sa utlmilo. Portál Bolde, Her way a A new mode uviedli dôvody, podľa ktorých ťa môže zámerne ignorovať.

Nemá záujem

Je pochopiteľné, ak ti kvôli vyťaženosti nevie do minúty odpísať. Má nárok na vlastný život a priestor, o ktorý by si ho nemala oberať. No keď ti po celom dni odpíše pár jednoslovných fráz a nič sa ťa neopýta, zrejme nebude medzi vami taká chémia, ako si spočiatku tvrdila. Netlač na to. Ak to tam nie je, nezmení sa to. Radšej sa posuň ďalej.

Máš nízke štandardy

Nedovoľ, aby s tebou zaobchádzal ako s handrou. Iste, maj pochopenie pre jeho povinnosti, či voľný čas. No rovnako by mal rešpektovať aj on tebe. Cítiš, že si jediná, ktorá sa snaží iniciovať komunikáciu? Dobre, tak to nerob. Radšej sa odmlč a počkaj, kým on prejaví záujem. Ak nie, vieš, čo máš robiť. Hlavne si uvedom, čo si v živote naozaj zaslúžiš.

Si až príliš dostupná

Vieš sa s ním stretnúť kdekoľvek, kedykoľvek a všetky plány kvôli nemu zrušíš? Chyba. Aj ty máš vlastný život, povinnosti a ľudí, ktorým by si sa mala venovať. To, že ti z ničoho-nič zavolá, aby ste mali rande, neznamená, že máš za ním hneď utekať. Nebuď jeho poslušný psík. Ak si pre neho príliš ľahký cieľ, prestane ho to baviť.

Ideš na veci veľmi rýchlo

Máte za sebou pár stretnutí, nie ste ani oficiálne spolu a ty už vyberáš meno vašim budúcim deťom? Nebuď stíhačka. Nesnaž sa unáhliť niečo, čo vyžaduje množstvo času. V prvom rade by ste sa mali riadne spoznať, aby si naozaj vedela, či je to človek, s ktorým si chceš založiť rodinu. Ak príliš často premýšľaš a hovoríš o vašej spoločnej budúcnosti, môže ho to rýchlo odplašiť.

Možno už má niekoho iného

To, že spolu randíte ešte neznamená, že spolu aj budete. Žiaľ, je to tak. Nemôžeš si byť istá tým, že popri tebe sa nesnažil baliť aj ostatné. Ťažko sa také niečo pripúšťa, najmä ak sa prezentoval ako chlap, ktorý je úprimný za každých okolností. Preto ti už možno neodpisuje niekoľko dní/týždňov. Nedokáže sa pozrieť pravde do očí a uvedomiť si, že niekomu naozaj ublížil. Radšej zbabelo utečie. Bez jediného vysvetlenia.

Zdroj: Bolde, Her way a A new mode

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating