Je zvláštne ako to osud zariadi, že niekoho poznáš celý život a nezanechá na teba taký dojem ako niekto, koho poznáš krátko. Takéto stretnutia sú často náhodné a napriek tomu ťa úplne zmenia. Príde na rad zamilovanosť a si v tom až po uši, máš pocit, že si stretol niekoho, koho si hľadal celý život. Po čase však príde vytriezvenie a vtedy sa začínaš zamýšľať  nad tým, či je to tá pravá osoba, s ktorou chceš byť do konca svojho života. Začínaš si všímať maličkosti, ktoré si vtedy prehliadal, ale neprehliadol si aj tie „veľké“ veci, ktoré robí pre teba a ty ich berieš ako samozrejmosť?

Je veľa dôvodov prečo niekoho nechať ísť a nesnažiť sa ďalej, ja ti však ponúkam dôvody prečo by si si ju mal vážiť a neopustiť.

Najdôležitejším a najpodstatnejším dôvodom je, že ťa miluje z hĺbky srdca, pretože ak žena niekoho miluje, všetku svoju energiu sústreďuje len na to, aby si to cítil. Ak si takú ženu našiel, bol by si hlupák, ak by si ju nechal ísť.

Maja-Topčagić-love-dating-1

Podporuje ťa aj vtedy, keď si sám neveríš a dokáže ťa nakopnúť k ďalším výkonom, hoci možno nie vždy presne chápe tomu, čo robíš. Veď nie nadarmo sa hovorí, že za každým úspešným mužom stojí ešte väčšia žena.

Ak je pozorná a starostlivá znamená to, že nie si pre ňu ľahostajný a chce, aby si sa mal čo najlepšie. Je takmer samozrejmé, že láskou tvojho života by mal byť niekto, kto sa o teba stará v každom slova zmysle.

Každý z nás býva tvrdohlavý a presadzovanie svojich názorov sa nezaobíde bez kompromisov. Preto žena, ktorá je pripravená na kompromis je predzvesťou úspešného vzťahu, ale tak isto ako ona, musíš byť pripravený robiť kompromisy aj ty.

Vieš, že miluješ správnu ženu, ak máš pocit, že si prvýkrát našiel svoje vlastné unikátne miesto na tomto svete, ona ti dáva pocit, že si na správnom mieste. Si tam, kde by si mal byť a nepotrebuješ nič a ani nikoho iného. Ak v jej očiach vidíš odraz vlastnej duše, potom si skutočne doma.

Ďalším z dôvodov, prečo by si nemal opustiť ženu je ten, že aj v tých komplikovaných alebo nudných či monotónnych chvíľach ťa vie rozptýliť, zdvihnúť náladu a vyčariť  úsmev na tvári. Ak máš pri sebe takú ženu, ver tomu, že budeš len spokojnejší.

Vášeň funguje len vtedy, keď je vyjadrená medzi dvoma ľuďmi. Je to oheň, ktorý vás spaľuje, túžba byť s tým druhým tak silná ako zemetrasenie, ktoré vami zatrasie. Ak toto medzi vami je, potom vášmu vzťahu nič nechýba.

Keď ju miluješ a nevieš si bez nej predstaviť život, nenechaj ju ísť. Mal by si si uvedomiť, ako veľa pre teba znamená, kým nie je príliš neskoro. Vždy je tu možnosť, že dostaneš druhú šancu, ale čo keď to tak nebude? Mohol by si ju stratiť navždy a potom budeš po zvyšok života ľutovať, že si si nechal prekĺznuť pomedzi prsty najdôležitejšiu osobu na svete.

Tak neriskuj, ale rob všetko preto, aby ona nemala pochybnosti o tom, že je tá pravá pre teba.

objectification-love-relationships

foto: elitedaily

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating