Kristína Tormová

Kristína Tormová sa na Instagrame zdôverila so svojimi pocitmi po premiére predstavenia v divadle. Toto možno každému konečne otvorí oči. 

Spisovateľka, moderátorka, herečka, influencerka a podnikateľka Kristína Tormová je známa svojou úprimnosťou na sociálnych sieťach. Rada však hovorí aj o tabuizovaných témach, ako napríklad menštruácia či láska rovnakého pohlavia.

Na pretras sa na jej Instagrame už dostala aj téma týkajúca sa predčasne narodených bábätiek. Ako je totiž známe, aj jej dcérky sa narodili skôr, kvôli čomu Kristína prežívala obrovský strach a iba prednedávnom o tom prehovorila v spolupráci so známou značkou plienok či v rámci dňa predčasne narodených detičiek.

Kristína Tormová týmto možno mnohým otvorí oči

Kristína Tormová sa teraz ale rozhodla úprimne porozprávať o tom, aký je život hercov naozaj. Pritom možno konečne otvorí oči väčšine Slovákov, pretože ani táto profesia veru nie je med lízať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

„PraUda o herečke v popremiérové ráno,“ začala Kristína pod jedným zo svojich príspevkov na Instagrame. „Včera to skončilo … Dva a pol mesiaca práce … Včera to začalo: už sa budeme o nás Pozsony Dance Club deliť s vami – divákmi a diváčkami,“ pokračovala.

„Napísala som o tom, čo sa to s nami v tom divadle deje a ako to mám(e) do môjho blogu ,Som‘, ktorý píšem každú nedeľu,“ dodala. A ak na jej príspevku stlačíš šípku doprava, zobrazia sa ti screenshoty textu, ktorý písala samotná herečka pre známy magazín.

„Ľudia často hovoria, že umelci sú komedianti, ktorí nič nedokážu. Že by mali robiť poriadnu robotu. Ideálne ísť dokladať tovar do supermarketu. Herci a herečky často robia inú robotu, pokojne aj dokladajú tovar. Častokrát preto, aby mohli robiť poriadnu robotu, ktorú milujú. Divadlo. Divadlom sa v 99 % prípadoch na živobytie nedá zarobiť. Preto robíme kadečo iné,“ napísala Kristína Tormová.

„Ak chceš robiť divadlo, musíš si naňho zarobiť. Tak to je. A áno, sme aj komedianti. Bez komediantov by sa v tomto svete nedalo žiť. To by sme už ozaj umreli od smútku,“ opísala ešte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

Zdroj: Instagram/kristina.tormova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News