instagram.com/kristina.tormova

Známa slovenská herečka Kristína Tormová si dokáže zo seba vystreliť, ale aj hovoriť o vážnych témach. Jednou z nich je – byť sama sebou. Touto problematikou sa viac zaoberala na svojom instagramovom profile.

Na úvod hneď podotkla, ako niektoré ženy zvyknú viditeľne upravovať svoje fotografie. Tak to skúsila aj ona sama.

„Zväčšila som si oči, pery, zúžila tvár, pridala svetlo do očí, zmenšila nos…A TIE ODRASTY AKOŽE NIČ?????“ napísala vo svojom instagramovom poste.

„A viete čo? Mne sa páči, ak sa sebe niekto páči. A či je to vďaka appke, vďaka platike, vďaka okuliarom, vďaka prefarbeným vlasom..je to úplne jedno. Niekto je sám sebou tak, ako sa zobudí, niekto tak, ako sa prikrášli. Viete, čo je dôležité? Že sa ten človek cíti sám so sebou dobre,“ vysvetlila známa herečka.

Podľa nej je práve tento faktor najdôležitejší. To, ako sa vnímame, sa odzrkadľuje na našom správaní voči okolitému svetu. „Ľudia, ktorí sú nespokojní sami so sebou, sú frustrovaní a robia zlobu. Viem to podľa seba. Keď sa cítim so sebou zle, nekomfortne, som fakt zlá,“ priznala Kristína Tormová.

View this post on Instagram

Džízs, to je super byť sama sebou! Džízs, to je super byť JA. 🙏🏻 . Mne sa dlho zdalo, že tie tety na internetoch s tými fotkami asi niečo robia..až som objavila, že sa to naozaj dá. Zväčšila som si oči, pery, zúžila tvár, pridala svetlo do očí, zmenšila nos…A TIE ODRASTY AKOŽE NIČ????? . A viete čo? Mne sa páči, ak sa sebe niekto páči. A či je to vďaka appke, vďaka platike, vďaka okuliarom, vďaka prefarbeným vlasom..je to úplne jedno. Niekto je sám sebou tak, ako sa zobudí, niekto tak, ako sa prikrášli. Viete, čo je dôležité? Že sa ten človek cíti sám so sebou dobre. To považujem za nesmierne dôležité! Lebo ľudia, ktorí sú nespokojní sami so sebou, sú frustrovaní a robia zlobu.. Viem to podľa seba. Keď sa cítim so sebou zle, nekomfortne, som fakt zlá..(na seba najčastejšie, potom nasleduje moja rodina najbližšia 😂😂😂) Takže akokoľvek je dobré byť sám sebou..a cítiť sa dobre. Takí ľudia nemajú prečo hejtovať iných…Nah, jaká som pekná a múdra 🤓 No nič..že nehodnoťme, ako kto vyzerá, bo to je jeho vec móre! . A možno máte to šťastie, že vás nikto nehodnotí. To ako vyzeráte.. Ak áno, verte mi, že by ste to zažiť nechceli..aspoň tak hromadne..naozaj nie. 🦄 . #samasebou . #aknezaspíštakprepáč #pipina

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Slovenská herečka tvrdí, že je veľmi dôležité, aby sme mali radi samých seba. Vtedy človek nepotrebuje hodnotiť a kritizovať ostatných. Tento tlak koniec-koncov nikomu neprospieva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News