Kristína Tormová

Kristína Tormová na svojom Instagramovom profile znovu otvorila tému, o ktorej sa často nehovorí. Sama si tým prešla a aj fanúšičkám pripadá neuveriteľné, že pri pohľade na jej účet majú vždy slzy v očiach. Aj ty budeš mať určite z týchto záberov zimomriavky.

Herečka, moderátorka, spisovateľka a podnikateľka Kristína Tormová je známa svojím úžasným zmyslom pre empatiu a spravodlivosť. Na Instagrame denne otvára tabuizované témy, o ktorých sa v spoločnosti veľmi často nerozpráva. S hrdosťou normalizuje lásku rovnakého pohlavia a často spomína aj na ženské problémy.

Kristína Tormová otvorila tému, o ktorej sa často nehovorí

Otvorená diskusia o menštruácii jej nerobí problém. Rovnako tak teraz začala hovoriť o predčasne narodených detičkách. Aj ona totiž porodila dcérky dvojčatá v 33. týždni tehotenstva a na „miesto činu“ sa teraz vrátila. 17. novembra sa totiž každoročne oslavuje medzinárodný deň predčasniatok.

Kristína Tormová na svojom Instagrame najnovšie zverejnila dojemné video, v ktorom opísala, ako to vyzerá v pôrodnici po predčasnom narodení detičiek. Spomienky doplnila aj o svoje autentické a exkluzívne zábery, kedy sa musela na svoje dvojčatká pozerať a dotýkať len cez inkubátor.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

„Tu som porodila naše malé ženy v 33. týždni a prvýkrát som sa s nimi stretla tu. Až na druhý deň. Na detskej JISke. Každý jedenkrát, čo som za nimi išla, som sa musela prezliecť, poriadne sa umyť a dezinfikovať, lebo dotknúť sa predčasniatka bez týchto opatrení môže byť pre neho fatálne,“ začala opisovať svoju skúsenosť.

„A tu som sa s malými ženami stretla prvýkrát v živote. Cez tieto diery v inkubátore som sa ich prvýkrát dotkla aj po druhý, aj tretí, aj 4, aj 10-tisíci. Takto nejako …“ priznala.

„A takto nejako som sa posnažila preniesť tento neprenosný zážitok do nášho seriálu Som mama. A toto je hadička, ktorá našim malým ženám viedla cez nos až do žalúdka a dostávali tadiaľ moje mlieko. Takto nejako …“ dodala, pričom vo videu ukazovala svoje vlastné zábery po pôrode.

„A ja som tam takto sedela a sedela celé dni a čakala a po nejakom týždni som ich mohla na tých všetkých hadiciach prvýkrát objať,“ opísala a dodala, že domov mohli ísť až po mesiaci strávenom v nemocnici.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa #kolacova #sommama (@kristina.tormova)

Zdroj: Instagram/kristina.tormova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News