Dvojica sa zamilovane bozkáva
Pexels/Anna Tarazevich

Len máloktorá žena zažije v živote to, že si nájde jedného muža a s ním aj zostarne. Väčšina z nás si prejde viacerými vzťahmi, pričom je to úplne prirodzené a v poriadku. Každý jeden nás nejak formuje a posúva. Zahoríme láskou, no tá nie vždy pretrvá. Vie zmiznúť pomaly alebo nečakane a potom nám ukáže svoju novú tvár v inom človeku. Ísť do nového vzťahu by si však mala veľmi opatrne.

Najmä, ak si ten predošlý ukončila iba nedávno. V prvom rade by si si mala byť istá tým, že tvoj nový „objav“ nie je len nálepkou na tvoje zlomené srdce a svoje vzťahy z minulosti máš urovnané. Ak to s ďalším vzťahom myslíš vážne, mala by si si dať pozor na niekoľko dôležitých vecí. Vďaka nim to bude medzi vami o čosi lepšie hneď na začiatku.

Na čo by si teda nemala zabudnúť?

Nikdy ho neporovnávaj s bývalým

Najväčšia chyba, ktorú môžeš v novom vzťahu urobiť. Nie len, že to k ničomu nevedie, ale je možné, že vás to môže zničiť. Ako by sa tebe páčilo, ak by ťa neustále porovnával s jeho ex? Tak si potom i ty vyhoď z hlavy nezmyselné porovnávanie, akí sú obaja rozdielni, čo fungovalo inak, ako sa kto správal, na čo si alebo nie si zvyknutá.

Musíš pochopiť, že žiaden vzťah sa nedá porovnávať s iným. Akonáhle je tvoja druhá polovička iná, bude iné všetko. Ak chceš to, čo si mala s ex, potom nemôžeš mať po boku nového muža.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating