unsplash.com

Nezamiluj sa do Býka, pretože budeš trpieť láskou a zamilovaním. Láske k Býkovi úplne podľahneš, až to môže byť neznesiteľné. Býci nie sú beznádejní romantici, no ak sa do teba zamilujú, urobia všetko preto, aby ťa robili šťastnou. 

Nesnaž sa zamilovať do osoby v znamení Býka, ak nie si ochotná dať mu lásku a lojalitu, ktorú on vyžaduje. V skutočnosti vytvárajú pevné putá, aj keď sa môže zdať, že skrývajú svoje emócie a sú príliš nedostupní. Taktiež sa veľmi zaujímajú o druhých a vždy sú ochotní pomôcť.

Býkovi môžeš dôverovať a určite ocení to, aká si. Býci sú veľmi úprimní a určite ťa nebudú ťahať za nos, vedia presne čo chcú, no láska s nimi býva niekedy až príliš magická. Sú to osobnosti s obrovskou silou a veľmi precízne si vyberajú ľudí vo svojom živote. Radšej ti ublížia pravdou, ako by ťa mali klamať. Sú to najčestnejšie znamenia a svojimi gestami a skutkami skutočne dokazujú to, čo hovoria. Nemajú radi klamstvá a najradšej majú život, ktorý je pokojný a bez hádok.

zdroj: unsplash.com

 

Nechoď do vzťahu s Býkom, pretože o všetkom premýšľa a všetko musí mať v jeho živote zmysel. Možno nehovorí moc, no cíti niektoré veci oveľa hlbšie. Nebuď s Býkom, pretože sa moc nevyspíš. Sú to nočné tvory. Radi žijú a pracujú v noci. Sú veľmi kreatívni a vďaka nim spoznáš skvelú novú hudbu a výborne filmy.

Nesnaž sa doňho zamilovať, ak nie si ochotná prechádzať sa a načúvať prírode. Býk je citlivá, no za to silná osobnosť, ktorá ťa nezradí a nikdy ťa nebude spochybňovať.

Býk to s tebou nikdy nevzdá, pokiaľ to nebudeš chcieť vzdať i ty. Býci sú verní priatelia, ktorí milujú nekonečne, no nenechajú sa urážať a ponižovať. Uvedomujú si svoju hodnotu.

Nezamiluj sa do znamenia Býk, pretože od takých ľudí už niet cesty späť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating