instagram/couplegoals

Jednou z najkrajších vecí na láske je to, že to, čo dáš, sa ti aj vráti späť. Koľko lásky rozdáš, toľko dostaneš. Ak to tak nie je, potom to nie je to pravé. Ale ak sa ti vracia, vieš, že to je skutočné. Že ten, komu ju dáš, si ju váži a miluje ťa rovnako, ako ty jeho.

Nie každý vyjadruje svoje pocity rovnako, no vždy vieš, keď tam sú. Možno nepočúvaš slová „milujem ťa“ tak často, ako ich vyslovíš, no cítiš ich v každom skutku, v každom pohľade, ktorý ti venuje. A na tom záleží.

Pravá láska sa má dvojnásobiť. Má rásť každým dňoch a dokazovať, že našla to správne miesto medzi dvoma ľuďmi. A nie je lepšieho pocitu ako milovať a vedieť, že si milovaná. Nič iné ti k šťastiu viac netreba.

Preto vždy miluj naplno. Miluj toho, kto ti tú všetkú pozornosť opätuje. Ak to tak nespraví, nezaslúži si tvoje city. Keď ťa bude milovať rovnako, našla si toho pravého. Keď sa občas budeš až čudovať, čo všetko pre teba spraví, viešm že mu na tebe záleží.

Každý úsmev, bozk, pohladenie, každá pomoc, ochrana, rada – to všetko, čo dáš ty jemu, ti bude chcieť vrátiť. Bude túžiť po tom, aby si nikdy nezabudla, že ťa ľúbi rovnako. Nech už má akýkoľvek spôsob, ktorým to vyjadrí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating