silicon.nyc
  1. 5. boli zverejnení dlhoočakávaní finalisti súťaže FIT LEADER, za ktorých môžete hlasovať až do 15.5.
 Po 6 týždňoch hlasovania a podpory sa dočkali. Tí najlepší tréneri nominovaní v súťaži FIT LEADER sú už vo finále a jednou nohou sú vlastne víťazi. Vašimi hlasmi ste dostali do finále 9 najlepších trénerov + 1 finalistu v každej kategórii pridala odborná porota portálu CVIČTE.SK (organizátor súťaže) ako “divokú kartu”. Pozrite sa, kto sa dostal do finále v súťažných kategóriách:

silicon.nyc

V hlavných súťažných kategóriách (individuálny a skupinový tréner) budú vyhlásení 3 víťazi (1.-3. miesto), ktorých vyberie do 15.5. odborná porota, plus víťaz v hlasovaní verejnosti s celkovým najväčším počtov hlasov z verejného hlasovania.

V súťažných kategóriách najlepšie video, foto a článok vyberie odborná porota 1 víťaza v každej kategórii, plus bude ocenený víťaz v hlasovaní verejnosti s celkovým najväčším počtov hlasov z verejného hlasovania.

Od 1.5. môžete hlasovať aj vy v každej kategórii za postupujúcich finalistov. Každý týždeň až do 15.5.2017 im viete vždy od pondelka udeliť 5 hlasov. Vďaka tomu ste to práve vy, kto vyberie víťazov v hlasovaní verejnosti a ešte aj zvýšite vašu šancu na výhru.

Spomedzi všetkých hlasujúcich budú vyžrebovaní víťazi, ktorí získajú atraktívne výhry od partnerov Súťaže.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness