Unsplash/henri meilhac

Všetci poznáme tie krásne prvé mesiace randenia, spoznávania sa a takého prvotného zaľúbenia. Potom však ostávame zamilovaní, ale to čaro z prvého milovania, randenia, prvého prespania, zoznámenia sa s rodičmi, odíde a pár sa zvyčajne dostane do stereotypu. Čo tak posunúť vzťah o trocha ďalej, zblížiť sa a vniesť doň opäť motýliky a úsmev?

Prvé rande vždy spôsobuje motýliky v bruchu, príjemné vibrovanie a poriadny stres, či to vyjde. Prvá pusa je tá najsladšia a zvyčajne sa nám o nej sníva ešte dobrý mesiac. Krása začiatkov randenia však po čase vymizne a nasleduje stereotyp. Ten však nemusí byť úplne zlý. Zaužívať si pravidlá ako spoločná večera, raňajky do postele, večerné pozeranie obľúbeného seriálu alebo každonedelné spoločné trávenie času. Aj takéto bežné veci majú svoje čaro.

Ak si vo vzťahu už dlhšie, no o zasnúbenie či nebodaj svadbu, ešte ani jeden z vás nemá záujem, a napriek tomu chcete svoj vzťah posunúť o niečo ďalej, mám pre teba jeden tip.

Nie je to žiadna drahá vec, diamant, prsteň ani náramok s rovnakými iniciálmi. Ide o praktické, milé a romantické gesto, ktoré vám ostane dlho ako spomienky, vráti vás do starých čias a zároveň je to nadčasový darček, ktorým nikdy nič nepokazíte.

Album spoločných zážitkov a dôležitých okamihov majú naši starí rodičia, naši rodičia spolu s našimi trápnymi fotkami z detstva, ale povedzme si pravdu, kto sa nerád pozrie na priateľove vystrájanie alebo priateľkine jedenie à la prasiatko. Je to vtipné spomínanie na časy minulé.

Teraz, v 21. storočí, si bežne robíme milión fotiek z každého jedného okamihu, ktoré neskôr zavesíme na sociálnu sieť, no nikdy viac sa k ostatným v počítači nevrátime, aby sme si spomenuli, ako nám bolo dobre. Album je ako taká obrázková knižka, kde sú tie najkrajšie zážitky, tie najlepšie a aj tie najtrápnejšie okamihy, a chceš si ju pozerať stále a stále dookola.

Zaobstaranie si spoločného albumu je krokom vpred. Nie je to tak vážne ako zasnúbenie alebo usporiadanie svadby, ale napriek tomu je to krok do vašej spoločnej budúcnosti.

Album môže byť obyčajný, kde sa vkladajú fotky, alebo s prázdnymi stranami, kde fotky budete sami nalepovať s vtipnými komentármi. Už len tlačenie fotiek bude veľká zábava, pretože kým sa zhodnete, ktorú z tých 1000 fotiek vytlačíte, vám zaberie minimálne dva večery. Budete sa smiať, biť, prekrikovať a nakoniec to aj tak skončí maznaním, lebo si spomeniete, ako veľmi milujete jeden druhého.

Lepenie fotografií je už zase iná zábava. Lepidlo bude všade, ale to nevadí. Odviažte sa a spolupracujte. Vytvorte si niečo, načo sa budete s láskou pozerať, ukazovať svojim príbuzným a kamarátom. Pretože to je hmotný kľúč a dôkaz vašej lásky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating