Ploché bruško
YouTube/Holly Dolke/Eylem Abaci

Chytá ťa panika, že leto je už naozaj tu, ale tvoje telo ešte podľa teba nie je do plaviek? Drahá, ver, že naozaj je. Ale, ak to predsa len chceš dotiahnuť do „dokonalosti“ a vždy si túžila po tom, aby si mala ploché bruško, nemusíš sa každý deň potiť pri hodinovom tréningu. Úplne postačí, ak si počas dňa nájdeš len 10 minút času na tie najefektívnejšie cviky.

Nie je to o tom, aby si robila 100 brušákov či každý deň makala v posilke s vidinou, že čím častejšie a dlhšie cvičíš, budú výsledky lepšie. Pravdou je, že len potrebuješ poznať tie správne cviky, teda, čo najúčinnejšie. Práve preto sme ti vybrali niekoľko videí, v ktorých nájdeš populárne workouty na brucho. Milióny pozretí a výsledky žien z celého sveta sú dôkazom, že naozaj fungujú.

A áno, naozaj trvajú len 10 minút. Ide o to, aby bol tvoj tréning kvalitný a vtedy je tento čas raz denne (pokojne aj každý druhý deň) úplne postačujúci. Ploché bruško tak už nemusí byť niečo, kvôli čomu budeš potiť krv. Tak čo, dáš si to ako výzvu na najbližšie týždne?

10-minútovky pre tvoje ploché bruško

Ak máš pocit, že vo svojom fit živote robíš všetko správne, no nemáš žiadne výsledky, skús si prečítať náš článok TU, kde možno nájdeš dôvody, prečo je tomu tak.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness