Zuzana Plačková s manželom Reném
Instagram/plzr.style/rene.rendy

Influencerka a podnikateľka Zuzka Strausz Plačková musela po polnoci, počas Nového roka, riešiť nepríjemnosti. Zasahovala aj polícia, prečo sa známa Slovenka posťažovala fanúšikom v stories na Instagrame. Tam ale má súkromný profil, no jej slová zachytil portál EMMA.

Zuzke Plačkovej sa v posledných mesiacoch či rokoch darí po všetkých stránkach. Nielen, že sa jej konečne podarilo priviesť na svet svojho prvého vysnívaného synčeka, o ktorého sa príkladne stará. Má krásny vzťah aj s manželom Reném a svoju rodinu miluje nadovšetko, čo denne ukazuje na svojom Instagrame, kde ju sleduje už skoro 890-tisíc fanúšikov.

Okrem toho sa Zuzka stíha venovať aj kamarátom, pričom ju aj jej dobrá priateľka Jasmina Alagič vychválila, aká je šikovná a obdivuje ju. Popritom totiž ešte zvláda aj podnikať. Po celom Slovensku je známe, že v našom hlavnom meste má hneď niekoľko podnikov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evency (@evencyofficial)

Zuzka Plačková podniká s detskou, ale aj dospeláckou módou, krásou a kozmetikou a dokonca prevádzkuje aj niekoľko pobočiek originálnych kaviarní.

Plačková nemala pokoj ani počas Nového roka

Sama influencerka sa už na Instagrame párkrát sťažovala, akí dokážu byť ľudia podlí. Čo-to si už z jej kaviarní uchmatli bez opýtania, vyčíňali aj zlodeji, ktorí jej pokradli nejaké oblečenie a ani počas sviatku Nového roka všestranná podnikateľka nemala pokoj. Po polnoci totiž musela riešiť vandalizmus v jednej z jej nových kaviarní v Čadci. Dokonca zasahovala polícia.

„Niektorí ľudia by sa mali naučiť chovať … Fakt, ozaj musím riešiť tieto veci aj počas Nového roka?“ napísala influencerka do stories na Instagrame, pričom vyfotila aj jednu zo zničených vecí v jej podniku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @venceky.sk

„Je mi smutno z toho, že človek sa snaží niečo robiť pre ľudí, budovať, skrášľovať a niekto príde a začne ti to ničiť … No práve naopak, ďakujem za dobrých ľudí, ktorí sa vedia chovať a prinášajú do mojich kaviarní dobrú náladu, úsmev a radosť,“ dodala Zuzka Plačková, čo zaznamenal portál EMMA.

Zdroj: EMMA

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News