Pítr Havránek a Gabriela Gašpárová

Pítr Havránek z prvej série reality šou Love Island skončil v nemocnici na vozíku, ktorý potom vymenil za barle. Čo sa stalo? Spoločne s Gabrielou to popísali v stories na Instagrame

Najprv sa s nepríjemným incidentom na Instagrame posťažovala Monika Bagárová, ktorá s dcérkou Rumiou skončila na pohotovosti. Potom však do nemocnice musel ísť aj strieborný pár z prvej série šou Love Island – Gabriela Gašpárová a Pítr Havránek. Našťastie, v oboch prípadoch to skončilo dobre.

Spoznali sa pred kamerami a teraz patria medzi najkrajšie páry českého šoubiznisu. Tiež patria medzi jeden z piatich dvojíc, ktorým to po Love Islande aj vydržalo a sú spolu šťastní doteraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Pítr Havránek skončil v nemocnici

Ak Gabrielu a Pítra sleduješ na Instagrame, možno si postrehla, že si nie sú len partnermi, ale aj najlepšími kamarátmi. Radi si zo seba z času na čas vystrelia a niektoré veci berú s nadhľadom. Rovnako to bolo aj teraz, kedy krásna brunetka zažartovala o tom, čo sa jej partnerovi vlastne stalo.

Pítr Havránek fanúšikov vystrašil, keď do stories na Instagrame pridal fotku, kde sedí na vozíčku a v nemocnici ho vezie nejaký pracovník. Pridal k tomu popis: „Sa to nejako zvrtlo (doslova).“ To naznačuje, že si zrejme vyvrtol členok.

V ďalšom príbehu je na fotke stále sediaci Pítr na vozíčku, ale tentokrát sám. „To nám to tu začína. ,Športom k trvalej invalidite‘ – poznáte to,“ opísala Gabriela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Našťastie to nie je nič extra vážne – väzy nepretrhnuté, zlomené tiež nič, takže akurát pár dní s barlami (snáď). Ako rysovačka na ruky ideál,“ píše sa pod fotkou v ďalšej story, kde sa s Pítrom vyfotila Gabriela a už mali po všetkom.

Zdroj: Instagram/petr_havranek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News