instagram/petra.pajakova/farma.markiza

Minulý týždeň musela kvôli zdravotným problémom opustiť tesne pred duelom farmársky statok Petra Pajáková. Tá prišla spolu s ďalšími troma súťažiacimi na Farmu už v jej plnom priebehu, no zaručene na seba strhla pozornosť.

29-ročná rentiérka z Bratislavy si servítku pred ústa nikdy nedávala a počas toho, ako sa stala farmárkou týždňa, spravila hneď na začiatku „poriadky“ aj vo vzťahoch medzi farmármi. Sama mala najbližšie k 35-ročnej stolárke Eve Vajsovej. Práve správanie k Eve bolo jedným z dôvodov, prečo diváci spustili na Petru lavínu kritiky.

Mnohí sú totiž toho názoru, že Petra využívala Evu na to, aby bola sama chránená, keďže stolárka patrí k jednoznačným favoritom na výhru.

Zároveň je orientovaná na ženy, čo mohlo prísť Petre vhod a tak sa od nej takmer ani neodtrhla. Spoločné spanie v posteli a dotyky počas toho, ako Petra spriadala taktické plány, nechýbali.

Keďže sa netajila ani tým, že bude hrať ako najlepšie vie, diváci si na nej „zgustli“ v komentároch na sociálnych sieťach. Azda žiaden farmár ešte neschytal toľko kritiky, ako ona.

Teda, pozerám Farmu už XY rokov, ale takého hnusného manipulátora som ešte nevidela. / Zákerná hnusná žena. / Intrigánka. / Nechápem, čo tam vôbec robila krava. Iba ohovárala, taktizovala a stále sa sťažovala,“ znejú len niektoré z komentárov na Instagrame.

Petra sa na nepríjemné komentáre na jej osobu rozhodla verejne reagovať videom, ktoré pridala na svoj profil. V ňom sa elegantne a ironicky „trafila“ do toho, akí ľudia sú jej neprajníci.

zdroj: instagram/farma.markiza

Petrina reakcia na neprajníkov, čo povieš, trafila to?

Zdroj: Instagram/petra.pajakova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News