instagram/simonahegerova

Sime by si len ťažko na Slovensku hľadala podobnú konkurenciu. Patrí k najlepším speváčkam na našej hudobnej scéne a s rôznymi interpretmi tvorí hit za hitom.

Krásna, mladá, talentovaná, s príjemným hlasom a aj s chybami, ktoré má každý človek. Nebojí sa ich ukazovať, pretože patria k životu. Taktiež nemá strach vyjsť na ulicu bez make-upu alebo sa ukázať na Instagrame bez filtra. Verí, že práve tam ju môžu sledovatelia spoznať presne takú, akou je aj v realite.

Vo februári si prešla plastikou, po ktorej túžila už od malička. Nevidí na tom nič zlé, najmä nie vtedy, ak sa po nej cíti lepšie a sebavedomejšie. A ďalší svoj vysnívaný cieľ má na dosah. Spolu s jej priateľom Tomášom Gajlíkom si pomaly plnia sen o krásnom dome, v ktorom nemôže chýbať ani nové nahrávacie štúdio. 

So svojimi fanúšikmi na Instagrame zdieľa prvé pocity, dojmy a dáva von všetky emócie. Neskrýva ani slzy, ktoré jej vyhŕkli pri balení. Vzdáva sa svojho starého nahrávacieho štúdia, v ktorom prežila veľa času, príjemných chvíľ a vytvorila veľa úspešných pesničiek.

zdroj: instagram/simonahegerova

Speváčke Sime a jej partnerovi želáme úspešné sťahovanie, veľa pohody a radosti v novom domčeku.

zdroj: instagram/simonahegerova

Zdroj: www.instagram.com/simonahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News