Partner ma už nepriťahuje

V dlhodobom vzťahu občas nastáva obdobie, kedy sa láska stane stereotypom. Keďže nechceš, aby tvoj vzťah bol len zo zvyku, musíš na ňom pracovať. Ak si občas povieš, že partner ťa už nepriťahuje, ale chceš to zmeniť, dodržuj týchto 6 krokov.

To, že nás partner prestáva priťahovať, nemusí hneď znamenať, že sa blíži koniec vzťahu, značí to len to, že na vzťahu treba popracovať, a snažiť sa problém vyriešiť aj z iného uhla pohľadu.

Otvorená komunikácia

Dôležitým krokom vo vzťahu musí byť komunikácia. Ak ťa nebaví pohlavný styk, porozprávaj sa o tom s frajerom a nájdite spoločné riešenie. Kľúč v každom vzťahu je komunikácia a úprimné rozhovory. Ak sa ti napríklad nepáči, že sa zanedbáva, povedz mu to.

Túlenie a objímanie

Vo vzťahu musia byť aj momenty plné lásky. Ak nepatríte medzi páry, ktoré sa objímajú alebo maznajú, mali by ste to zmeniť. Vzrušenie prichádza práve vtedy, keď ste si blízki, objímate sa a vymieňate si bozky.

Vzťah a stereotyp
zdroj: Pexels/Yulia Polyakova

Spoločné rande

Nezáleží na tom, či si s partnerom 6 mesiacov alebo 6 rokov, na spoločné rande vo dvojici by sa nemalo nikdy zabúdať. Trávením spoločného času si vytvárate medzi sebou spomienky a puto, ktoré je často veľmi vzrušujúce.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating