Pexels/Andrea Piacquadio

Hovorí sa, že pokiaľ je medzi ženou a mužom všetko v poriadku, telesné uspokojenie nie je až tak dôležité. To naberá na dôležitosti väčšinou až vtedy, pokiaľ je niečo medzi nimi zle, pretože to môže prameniť aj z tejto oblasti.

Vyskúšaj naše triky a rady na to, ako zaručene uspokojíš každého muža. A nie iba v spálni, ale aj v bežnom živote a chode vzťahu. Avšak, aby to bolo prehľadnejšie, rozdelili sme naše rady podľa záujmu, kde chceš alebo potrebuješ viac zaujať. 🙂

V posteli

Jemnosť na prvom mieste

Poznáš to aj podľa seba. Určite nemáš rada, ak s tebou partner, alebo známosť na jednu noc, zaobchádza drsne a chce to mať rýchlo za sebou. Keď chceš dokonale potešiť svojho priateľa, vcíť sa do neho. Rozmýšľaj, čo by sa páčilo tebe, aké zaobchádzanie a aké dotyky, a potom to vyskúšaj na ňom. Buď k nemu jemná a uži si danú činnosť.

Zapojenie jazyka je dôležité

Jazyk je veľmi citlivý a pri mužovi potrebný. Nie je žiadna hanba, ak si nájdeš na internete návod na to, ako správne robiť tie pohyby jazykom. Učíme sa predsa celý život, a keď budeš viac trénovať a skúšať, tým ti to pôjde lepšie.

V každodennom živote

V našom predchádzajúcom článku sme ti priniesli 7 tipov na to, ako potešiť priateľa v bežný deň. Tieto si môžeš doplniť, ak ťa žiaden z nich nezaujal.

Uvar mu jeho obľúbené jedlo

Pri varení večere sa neriaď sebou, no skús si spomenúť na to, čo miluje tvoj partner. Ak to je jedlo, ktoré si ešte nikdy neskúšala a vždy mu to varili rodičia, o to lepšie. Potešíš ho a bude vidieť, že si sa veľmi snažila.

Pošli ho von s kamarátmi na mužskú jazdu

V klasických vzťahoch často nevidíme to, že by žena navrhla mužovi voľný večer. Buď iná a prekvap ho. Pošli ho von s priateľmi na chlapskú jazdu a ty si zatiaľ urob všetky povinnosti, ktoré máš (alebo môžeš ísť tiež von).

Kúp mu lístky na vonkajšie predstavenie/online podujatie

Dnešná doba ponúka obmedzené možnosti, no opatrenia sa začali postupne uvoľňovať. Ak si si však neistá živým predstavením, istota je online prenos. Stačí nájsť niečo, čo bude baviť tvoj priateľa a vyhrala si.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating