má to budúcnosť?

Začala si sa stretávať s niekým novým a začala ťa trápiť otázka, či ísť do vzťahu so svojím aktuálnym nápadníkom? Páči sa ti, ale nie si si úplne istá? Má to budúcnosť? Over si to.

Odpovedaj úprimne na nasledujúce otázky a dozvieš sa, či do vzťahu ísť alebo nie.

Ako dlho si single?

Ako dlho sa poznáš s týmto chalanom?

Ako dobre sa poznáte?

Čo ťa na ňom priťahuje najviac?

Kto z vás dvoch viac túži po vzťahu?

Ktorá vec vás dvoch spája?

Ktorá vec ťa na ňom odrádza?

Ak by ste boli pár, aký najpravdepodobnejší dôvod by ste mali na rozchod?

Ak by si mala úprimne odpovedať podľa svojho srdca, myslíš, že on je ten, s ktorým by ti vzťah mohol fungovať?

Začať si s ním vzťah? Zisti to v našom rýchlom kvíze!
ČO PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Tvoje odpovede hovoria jasne - NIE. Možno si si myslela, že by si to mohla skúsiť, no podľa tvojich odpovedí je zrejmé, že nie si pripravená na nový vzťah, a on nie je ten, pri ktorom by sa ti od samej lásky podlamovali kolená. Neboj sa, raz príde niekto, pri kom nebudeš musieť váhať.
ČO PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Tvoje odpovede hovoria jasne - nie si si istá. Máš z neho dobrý pocit, no zároveň sa bojíš, či by si sa nesklamala. Ak nevyskúšaš, nikdy nebudeš vedieť. Nerob unáhlené závery, radšej si všetky pre a proti poriadne premysli a počúvaj svoje srdce.
ČO PREZRÁDZAJÚ TVOJE ODPOVEDE?
Tvoje odpovede hovoria jasne - ÁNO. Vyzerá to tak, že na vzťah si pripravená a on ťa priťahuje. Aj keď váhaš, vieš, že na ňom niečo je, a že by vám to mohlo klapať. Ak pri ňom cítiš tú správnu chémiu, neboj sa ísť do toho!

Ak si sa rozhodla, že mu dáš šancu, snaž sa byť dobrou partnerkou. V našom staršom článku nájdeš 10 vecí, ktoré robí iba tá najlepšia frajerka. Splň ich a bude len tvoj. Pamätaj však aj na to, že komunikácia vo vzťahu je kľúčová. Sú však určité veci, ktoré ti chlap nikdy nepovie nahlas, no tajne túži, aby si mu prečítala myšlienky. Toto sú 3 z nich.

Ak by si to s ním chcela vyskúšať, no nevieš, či sa páčiš ty jemu, všímaj si 10 dôležitých znakov. V našom nedávnom článku expert na reč tela prezradil nenápadné detaily, ktoré odhalia každého chlapa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy