outfit na rande

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

3. Divadlo

Rande s témou kultúry je naozaj dokonalým programom. Do divadla by si mala zvoliť čisto elegantný look. Ako aj muži väčšinou chodia v košeli, ženy by mali zvoliť šaty či sukňu s blúzkou. Aj napriek tomu, že vonku nie je príliš dobré a teplé počasie, midi sukňa v kombinácii so svetrom je tá najlepšia voľba.

Ak ťa totiž muž pozve na prvé rande do divadla, nejde mu ani tak o tvoje príťažlivé ja, ktoré bude viac odhalené ako zahalené, ale o tvoju osobnosť. Preto sa nemusíš báť, že ak nebudeš mať výstrih, nebude o teba stáť.

4. Rande doma

Outfit na rande tohto typu je úplne v tvojej réžii. Chill doma, objednanie pizze a pozeranie Netflixu je niekedy tá najlepšia voľba na rande. Ak si fanúšička teplákovej súpravy, nie je ďalej o čom uvažovať.  Tá je tým najpohodlnejším, čo by si mohla zvoliť na pozeranie filmu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Odzadu Fashion (@odzadu_fashion)

Mnoho mužov ocení, ak sa vie žena obliecť pohodlne, no vyzerá v tom naozaj dobre. Aj tak to vždy skončí, veď vieš sama …

V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy čas často uniká pomedzi prsty, je dôležité si občas dopriať intímne a pokojné randenie priamo v pohodlí domova. To môže byť presne tým, čo potrebujete na oživenie vzťahu a vytvorenie hlbšieho puta. V tomto našom článku nájdeš tipy na útulné a romantické večery s priateľom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista