Milá priateľka,

nič nám nezabráni v tom, aby sme počas týchto dní nemohli spomínať a tak si ich spríjemňovať. Teším sa na to, keď toto obdobie skončí a my pôjdeme von. Znovu sa uvidíme a objímeme sa tak silno, ako sme sa mali objať, keď sme sa videli posledný krát. Naše tváre budú zdobiť úsmevy, ktoré nám nikto nezakáže. Budeme sa hodiny rozprávať o tom, čo sa stalo, budeme sa smiať a radovať sa.

Naplánujeme si pyžamovú párty a konečne budeme pozerať všetky filmy, ktoré v tomto období vyšli. Budeme si večer variť jedlo a jesť všetko, na čo budeme mať chuť.

Pôjdeme na nákupy, kúpime si rovnaký kus oblečenia, pretože už nikdy viac nebudeme chcieť, aby nás niečo rozdelilo.

Budeme si navzájom oporou a budeme sa tak často objímať, že sa na nás okolití ľudia budú škaredo dívať.

Budeme žiariť, budeme šťastné, budeme počuť na kilometre – a to len preto, pretože pravé priateľstvo sa počas týchto dní nezlomí, ale naopak, scelí.

zdroj: Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Pôjdeme na výlety, ktoré sme kvôli týmto dňom nemohli uskutočniť. Uvidíš všetko, čo si chcela vidieť a ja uvidím to, čo ti robí najväčšiu radosť. Urobíme si piknik na lúke bez toho, aby nám ústa niečo zakrývalo. Budeme oslavovať to, že sme zdravé a konečne sa osobne vidíme.

Musím sa priznať, v týchto dňoch mi chýbaš. Nemám pri sebe nikoho, komu by som povedala svoje trápenia, svoje myšlienky alebo komu by som ukázala svoj nový objav. Nemám pri sebe teba a nikdy som si nemyslela, že mi tak moc budeš chýbať. Chýbajú mi naše rozdielne názory, chýbajú mi dokonca aj hádky s tebou, chýbajú mi naše bláznivé vtipy a výbuchy smiechu.

Verím, že keď toto všetko prejde, naše priateľstvo bude pevnejšie a krajšie, ako keď sme sa naposledy videli. Verím, že všetky krivdy si odpustíme, všetky bolesti zabudneme a budeme sa mať radi tak moc, akoby sme boli sestry.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.