Pexels/Keenan Constance

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Život nie je dokonalý, rovnako tak ani ľudia v ňom. Hovorí sa, že v každom z nás je niečo dobré a niečo, čo sa oplatí obdivovať. Nikto netvrdí, že to tak nie je, ale povedzme si úprimne aj realitu. Sú ľudia, u ktorých málokedy nájdeš pochopenie a dobré priateľstvo, pretože proste sú až tak zahľadení do seba a myslia najprv na to, čo oni chcú, že potom tebe ostane asi tak len bolehlav. Dnes ti teda prinášame „odvrátenú stranu“ zverokruhu a znamenia, ktorí majú najväčšiu predispozíciu nebyť dobrými priateľmi.

Blíženci

„Podvodníček“ s dvomi tvárami, ktorého teší nešťastie druhých a vyžíva sa v škandáloch a klebetách. Krutá pravda. S kamarátmi, ako sú Blíženci, človek nepotrebuje nepriateľov, ale zároveň priatelia nikdy dlho nevydržia, pretože Blíženci neustále bažia za lovom lepších možností, nielen medzi priateľmi, ale hľadajú aj lepší večierok, prácu, partnera či dokonca lepší život. Toto znamenie je nestále a opustí ťa kedykoľvek a nemá s tým ani najmenší problém, že by ťa to mohlo raniť. Niekedy vlastne ani nevieš, prečo sa tak Blíženci správajú. ale proste to robia. To je jeden z dôvod, prečo dobré priateľstvo o Blíženca nehľadaj.

Škorpión

Zvrátenejšie, bezohľadnejšie a bezcitnejšie tvory by si hľadala vo zverokruhu len ťažko. Koniec koncov ich duchovným zvieraťom je Škorpión, nuž a to hovorí za všetko. Psychické triky, šikana a dominantné správanie, to sú spôsoby, ako sa toto znamenie snaží hrať s ľuďmi, ktorí sa kvôli tomu stávajú slabší, zraniteľní jedinci, ktorí doposiaľ nepocítili bodnutie ich ostňov. Škorpión chce byť ten, ktorá bude „vládnuť“ a ostatní sa mu budú podriaďovať.

Vodnár

Problém Vodnára je, že žije akoby vo vlastnom svete, kde však chýba cit, teplo a svetlo. Taká naozaj jednoduchá planétka. Ako robot prechádza svetom, ktorý rozoberá na kusy, aby ho mohol vzápätí analyzovať. Keď je s niekým v spoločnosti, povrchne sa tvári, že ho druhá strana zaujíma, ale pravda je úplne nikde inde.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy