Dve ženy, ktoré spája rovnaký osud v tej istej rodine, avšak ich vzájomné city sú na míle vzdialené. Čo je dôvodom konfliktu medzi princeznou z Walesu, Kate Middleton, a Meghan Markle? Portál People upozornil na zaujímavé informácie z knihy Endgame, ktorá podrobne mapuje život kráľovskej rodiny.

Z dvoch neznámych osôb sa zo dňa na deň stali najsledovanejšie ženy Veľkej Británie. Cesty Kate a Meghan sa po prvýkrát pretli začiatkom roka 2017, kedy Meghan Markle začala randiť s princom Harrym. V tom čase bola Kate vydatá už takmer šesť rokov za princa Williama a mali spolu dve deti, Georga a Charlotte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate and Meghan (@meghandkate)

V súčasnosti je verejne známe, že vzťahy medzi dvoma kráľovskými rodinami sú viac než naštrbené. Konkrétne ku vzťahu Kate a Meghan sa vyjadril novinár a spisovateľ, Omid Scobie, ktorý už viac než desať rokov mapuje život kráľovskej rodiny. Napísal o nej aj knihu s názvom Endgame, ktorú cituje portál People.

Hoci prvotné zdroje uvádzali Meghan ako pôvodkyňu konfliktu, podľa Scobieho bola práve Kate iniciátorom odstupu medzi nimi dvoma. Omid vo svojej knihe napísal o Williamovej manželke, že ak chce, dokáže byť voči okoliu veľmi chladná. Istý zdroj sa pre Scobieho dokonca vyjadril, že princezná z Walesu viac rozprávala o Meghan než s Meghan.

Bývalá herečka údajne videla vo svojej kráľovskej švagrinej spojenkyňu, ktorá by jej mohla pomôcť vyrovnať sa so životom v monarchii. Meghan ho totiž považovala za osamelý a izolovaný.

A hoci Kate mala s bratom svojho manžela blízky vzťah a vážila si čas, ktorý venoval ich trom deťom, ani to vraj nestačilo na to, aby sa pookriali jej city k Meghan.

K ich vzťahu určite neprispel ani odchod Harryho a Meghan z kráľovskej rodiny a ich sťahovanie do USA v roku 2020. Williamovi a Kate tým okrem „pošpineného“ mena pribudlo aj množstvo pracovných povinností. Olej do ohňa prilial taktiež dokument od spoločnosti Netflix, Harry a Meghan, kde kráľovská dvojica rozpráva o živote v monarchii.

Zostáva teda otázkou, či sa niekedy ich rodinné vzťahy polepšia. Čo si myslíš ty?

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News