očami muža

S ďalším týždňom máme pre teba aj ďalší diel našej jedinečnej rubriky Očami muža. Matty nám tentokrát prezradil, kedy muži najčastejšie premýšľajú nad tým, že by nás opustili. 

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše. Táto fráza sa nepoužíva len tak pre nič-za nič. Naozaj sme celkom rozdielni. Inak vnímame, myslíme, cítime. Častokrát však zabúdame na to, aké veľké tieto rozdiely sú.

My ti pravidelne prinášame exkluzívnu príležitosť nahliadnuť za oponu mužskej mysle. Už vieš, kvôli čomu chlapi najčastejšie klamú, ale aj to, čo by si nikdy nemala robiť po rozchode.

Tentokrát nám náš Matty prezradil, kedy chcú chlapi najčastejšie opustiť svoje nežnejšie polovičky. Máš odvahu zistiť ten hlavný dôvod?

Očami muža: Kedy chceme ženy najčastejšie opustiť?

V období, keď každých päť minút myslíš na to, ako nás zaškrtiť. Keď podľa tvojho názoru otáčame stránky knihy príliš nahlas, dýchame nepravidelne, navyše tebe napriek, alebo prečo sme ti nepovedali, že mesiac svieti tak jasne, keď by sme mali vedieť, že ti to kazí náladu.

Áno, je to vtedy, keď na semafóre svieti červená a symbolizuje STOP – kým nebude zelená, nemáš právo tváriť sa šťastne a uvoľnene.

Vždy to začína pokojne, ako pred dovolenkou. Ty si šťastná, on je šťastný, život je skvelý. Ale počasie sa zmení. Príde búrka. Keby sa to dialo nám, volali by sme záchranku, ale ty to zvládaš s prehľadom a krabičkou tampónov.

Životné zmeny
zdroj: Unsplash/Atikh Bana

Ak existuje jedna vec, ktorú si muži zaslúžia zažiť, ale nikdy nezažijú, je to asi menštruácia. A túto kliatbu počúvam už roky; bodaj by si to zažil aspoň na týždeň. Zvláštne, kiežby ste si skúsili močenie s rannou erekciou …

Ibaže naša ranná erekcia nikoho nevyženie uprostred noci na nonstop pumpu pre čokoládu, aby sa vyhol nukleárnemu konfliktu. Je to skôr ako lukostreľba v búrke – zacieliť je takmer nemožné, a výsledky sú často prekvapivo katastrofálne.

Takže, keď ráno vstaneme plný mužnosti a odpochodujeme na toaletu, uvedomíme si, že sme len ďalším rytierom v boji proti prírodným zákonom.  Ktorý si môže buď sadnúť pekne na princeznú, alebo zanechať za sebou spúšť ako poriadny chlap. Hoci bude o hodinu pozerať na svoje dlane, zatiaľ čo žena naňho kričí, či je to tak ťažké trafiť sa.

„Dostala som to, buď na mňa milý.“ Keď zaznie táto veta, znamená to, buď na mňa milý, lebo ja na teba nebudem. „Bože, prečo žmurkáš tak nahlas!“ Vtedy je čas nahlásiť neočakávanú pracovnú cestu alebo súrne povinnosti v spolku dobrovoľných hasičov, o ktorom sme sa práve dozvedeli, že sme členmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife