Herec Robert de Niro

Svetoznámy herec sa stal otcom v poriadne vysokom veku. Pre zahraničný portál Brightside teraz porozprával, ako sa mu zmenil pohlaď na svet po narodení dcérky. Jeho život už nie je taký, ako býval predtým.

Robert De Niro je svetoznámy herec, ktorého meno pozná naozaj takmer každý. Práve on sa ešte minulý rok vo veku 80 rokov po boku svojej priateľky Tiffany Chen stal opäť oteckom. Okrem tejto dcérky má herec aj ďalších šesť detí. Medzi tie patria dospelé Drena, Raphael, dvojčatá Aaron a Julian aj Elliot. S bývalou manželkou Grace Hightower má aj 12-ročnú dcéru Helen.

Jeho najstaršia dcéra prišla na svet pred 56 rokmi a vekový rozdiel jeho detí nejde prehliadnuť. Najmladšia Giine totižto len nedávno oslávila svoje prvé narodeniny. „Mala malú tortu, bola veľmi pekná, sladká,“ prezradil o oslave.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robert De Niro (@rt1do)

Herec priznal, že byť otcom ho naozaj baví

Ako sám De Niro pre zahraničný portál Brightside priznal, jeho dcérka je pre neho čistou radosťou. On sám sa aj napriek jeho veku pri výchove snaží zostávať aktívny. Bez pomoci svojej priateľky či ďalších členov by to však už pravdepodobne nezvládol. „Je to tak, ako to je. Je to v poriadku,“ prezradil.

Ako sám svetoznámy herec priznal, do dôchodku sa ešte nechystá a okrem herectva opísal aj svoju obrovskú lásku k otcovstvu. Samozrejme, že ma to všetko baví. S dieťaťom je to iné ako s mojím 11-ročným. Moje dospelé deti, moje vnúčatá – všetko je iné,“ poznamenal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Robert De Niro Daily (@robertdenirodaily)

Čo si myslíš o výchove jeho dcéry ty? Myslíš si, že bolo dobré rozhodnutie stať sa otcom v takom veku?

Zdroj: Brightside

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News