instagram.com/vancityreynolds & instagram.com/kitharingtonig

Keď na televíznych obrazovkách vidíme filmovú či seriálovú dvojicu, ktorá sa dá dokopy, naše fanúšikovské srdcia sa radujú. Častokrát ich vnímame ako pár, a pritom zabúdame, že celý ich vzťah je iba hraný. Niekedy však „na pľaci“ vedia preskočiť aj reálne iskričky lásky. Pozri sa, ktoré páry z obrazoviek sa do seba zamilovali aj v skutočnosti.

Rose Leslie a Kit Harington

Pár sa stretol na nakrúcaní svetoznámeho seriálu Game of Thrones, kde si spolu strihli ľúbostnú a aj erotickú scénu. Ich sympatie sa však preniesli aj do reálneho života, a v roku 2012 sa z nich stal pár. Zosobášili sa v roku 2018.

View this post on Instagram

Throwback of Rose & Kit as Ygritte and Jon. ❤️

A post shared by Kit Harington (@kitharingtonig) on

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Lovestory týchto dvoch sa píše už od roku 2009, kedy sa prvýkrát stretli pri natáčaní filmu Posledná pieseň. Stali sa z nich najlepší priatelia a začali randiť. Počas nasledujúcich rokov sa však niekoľkokrát rozišli a dali opäť dokopy, a dokonca v roku 2012 boli aj zasnúbení, no k svadbe sa nedostali. Po ďalších rokoch, kedy boli spolu, od seba, či s inými partnermi si k sebe našli cestu a v decembri 2018 sa konečne zosobášili. Dnes sú však už rozvedení a o ich búrlivom rozchode si môžeš prečítať v našom staršom článku.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Blake a Ryan sa stretli v roku 2010 pri natáčaní filmu Green Lantern. Dnes 42-ročný Reynolds a 31-ročná Lively sa zosobášili v roku 2012. Momentálne spolu vychovávajú štvorročnú dcéru James, dvojročnú Inez a v októbri sa im narodilo aj tretie dieťa.

Johnny Galecki a Kaley Cuoco

Hviezdy zo seriálu Teória veľkého tresku sa počas nakrúcania do seba zaľúbili aj v skutočnom živote. Ich vzťah im vydržal do času, kým sa ich postavy v seriáli nezosobášili. Vtedy sa paradoxne v tom osobnom títo dvaja rozišli. Dodnes sú však veľmi dobrými priateľmi.

Brad Pitt a Angelina Jolie

V roku 2004 sa pri natáčaní filmu Mr. and Mrs. Smith stretla ikonická dvojica Brad a Angelina. O 2 roky neskôr už čakali svojho prvého potomka. V roku 2007 si adoptovali chlapčeka, a o rok na to bola Angelina druhýkrát tehotná. Dokopy majú 3 vlastné a 3 adoptované deti. Pár sa vzal v roku 2014, no dnes sú už rozvedení.

View this post on Instagram

Mr. & Mrs. Smith ❤

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie_offiicial) on

Jennifer Aniston a Vince Vaughn

V roku 2006 si Jennifer a Vince zahrali hlavné postavy vo filme Rozchod, ktorý poukazoval na život ich postáv po rozchode. Paradoxne, práve tento film dal týchto dvoch hercov dokopy. Ich vzťah im však vydržal iba jeden rok.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating