instagram.com/khloekardashian & instagram.com/therealjimparsons

Kto z nás aspoň raz nepremýšľal nad tým, ako sa stať milionárom? Ach, čo všetko by sme za tie peniaze mohli mať! Druhou otázkou však je, ako sa k nim dostať. Rozbehnúť vlastný biznis, vyhrať loto, alebo makať celý život ako kôň.

Môžeš sa snažiť akokoľvek, niekedy sa z teba milionár jednoducho nestane. Na druhej strane, na svete existujú ľudia, ktorí k svojmu bohatstvu prišli bez toho, aby si vôbec uvedomili, že si svoj život zaistili. Ktoré celebrity k ním patria?

Macaulay Culkin

Kto by nepoznal roztomilého chlapčeka z kultového filmu Sám doma? Macaulay zažiaril ako detská hviezda vo viacerých filmoch, reklamách, ale aj napríklad v klipe Michaela Jacksona. Hranie pre neho nebola žiadna práca, skôr zábava, keďže to ako malý považoval za hru. Takto prišiel k miliónom dolárov, ktoré si dodnes užíva. Na to, že musel ako dospelák makať sa rozhodne sťažovať nemôže. Dnes sa venuje nahrávaniu podcastov.

View this post on Instagram

I struck a pose for the @amas

A post shared by Macaulay 'Instagram' Culkin (@culkamania) on

Khloe Kardashian

O Kardashiankach si ľudia môžu myslieť čokoľvek, faktom však ostáva, že svoje milióny im zoslala zrejme šťastena. Zatiaľ čo Kim musela trošku zabrať, aby sa zviditeľnila, jej sestra Khloe si už len užila to, že tým preslávila ich rodinu. Veď stať sa milionárkou len pre to, že sa objavíš v televźnej šou nie je zlé, čo? Aj keď v porovnaní s Kim, Kylie či Kendall má tých miliónov menej, je to stále závidenia hodná čiastka.

The Olsen Twins

K nezabudnuteľným detským celebritám patria rozhodne aj dvojičky Olsenové. Tie si svojou roztomilosťou získali srdcia mnohých fanúšikov v 90. rokoch. Zahviezdili v seriály Plný dom a neskôr aj ako hlavné postavy vo filmoch. Rovnako ako Macaulay, vyrastali s tým, že si užívali milióny, na ktoré drieť nemuseli. Po tom, čo opustili hereckú kariéru sa pustili do módneho biznisu.

Justin Bieber

Odhaduje sa, že už v detskom veku Justin zarobil približne 300 miliónov dolárov. To je na dieťa veľmi dobré, čo? Robil to, čo ho bavilo, a nemusel sa vôbec zaujímať o to, čo bude v dospelosti robiť. Sláva, ktorá prišla už v takom skorom veku mu zaistila silnú fanúšikovskú základňu a spolupráce, ktoré mu do rozpočtu prispievajú ďalšími miliónmi.

View this post on Instagram

@calvinklein @haileybieber #ck50 #mycalvins

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Jim Parsons

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku si vďaka postave Sheldona Coopera zaistila legendárne miesto v mysliach všetkých seriálových fanúšikov. Kvôli tomu dnes môže Jim robiť čokoľvek, na čo si spomenie do konca života. Milióny, ktoré vďaka seriálu získal mu to zaručujú.

View this post on Instagram

Tonight, we do this. @bigbangtheory_cbs 👰 🎩 ❤️

A post shared by Jim Parsons (@therealjimparsons) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife