Barbora a Marek

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Obľúbení influenceri oznámili prostredníctvom Instagramu tu najkrajšiu správu. Z dvojice sa po veľmi náročných chvíľach konečne stali rodičia. Ich slová zachytil portál Extra.cz.

Je dosť možné, že si na sociálnych sieťach zahliadla aj české mená Barbora Stříteska a Marek Valášek alias Datel. Práve o tomto páriku sa len pár dní pred pôrodom začali šíriť špekulácie o rozchode. Ako však samotná Barbora priznala, s priateľom sa nerozišli a nechápala, odkiaľ tieto slová pochádzali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @barunka_striteska_fanpage_

Česká influencerka sa už v piatok objavila v pôrodnici, kde išla na svet priniesť svoje prvé bábätko. Ako sa však ukázalo, pôrod neprebiehal vôbec jednoducho. Na Instagrame dvojica informovala o celom priebehu. Keďže majú však obaja súkromné profily, ich slová zachytil aj portál Extra.cz.

Českí influenceri sa konečne stali rodičmi

„Ahoj, ľudia, my vás zdravíme. Už sme v pôrodnici. Prišli sme sem dnes ráno, ale nie kvôli tomu, že by Barči praskla voda, ale preto, že už má po termíne a malý už nie je malý, ale celkom veľký,“ priznal budúci otecko.

Pred pár hodinami sa dvojica konečne podelila s tou najkrajšou správou. Českí influenceri sa stali prvykrát rodičmi. „Tak všetko prebehlo v poriadku, akurát to trvalo takmer 12 hodín. Barča a malý si pôjdu dnes už oddýchnuť, ozveme sa zajtra, sme zvedavý, čo poviete na meno,napísal Marek.

Zdá sa teda, že dvojica vybrala synčekovi netradičné meno, avšak nateraz ešte nie je známe.

@datel_mark

Tak všechno proběhlo v pořádku, akorát to trvalo téměř 12h.♥️ Barča a malej si půjdou dnes už odpočinout, ozveme se zítra na IG Datel_Marek & barbarastriteska tak jsme zvědavý co řeknete na jméno 🤫♥️ #fy #baby

♬ i love you in every universe – ourfeelings🪐

Na príchod bábätka sa na teší aj viacero slovenských celebritných párov. V očakávaní sú napríklad Laura Kulhánek Chrebetová, speváčka Aless alebo influencerka Niky Rich.

Čerstvým rodičom, samozrejme, gratulujeme!

Zdroj: extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News