Stali sa rodičmi, chlapček dostal nezvyčajné meno

Rok 2024 je zatiaľ na hviezdne bábätká a tehotenstvá veľmi plodný. Po prvýkrát sa stala mamičkou aj slovenská speváčka, o čom informovala na svojom Instagrame. Chlapček dostal nezvyčajné meno.

Len nedávno sa narodilo bábätko obľúbenému moderátorovi známeho slovenského rádia, o čom sme ťa informovali TU a dnes sa o radostnú novinu podelili aj ďalší známi rodičia.

Speváčka Aless a jej partner, futbalista Ľubomír Šatka sa stali po prvýkrát rodičmi. O túto radostnú správu sa podelila speváčka na svojom Instagrame len pred niekoľkými minútami. Synček sa im narodil už 17. mája, avšak ako Aless prezradila v príspevku, vypýtal sa na svet predčasne.

Aj z toho dôvodu túto novinku zdieľali so svetom až dnes. “ … oddnes je naša rodinka pokope a náš synček je konečne s nami doma,“ napísala na svojom profile.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aless (@aless_capparelli)

Chlapček dostal krásne meno

Partner speváčky Aless je úspešný, profesionálny futbalista, s ktorým spoločne žijú v zahraničí. Aj preto sa dalo očakávať, že chlapček sa nebude volať tradične. Vybrali mu nezvyčajné, avšak krásne meno, Leon, ktoré je gréckeho pôvodu a symbolizuje leva.

Aj jeho meno môže krásne symbolizovať bojovnosť, ktorou tento malý človiečik disponuje už od narodenia. Ako speváčka prezradila, chlapček sa vypýtal na svet až o mesiac skôr, a tak sa doma ocitli všetci traja spolu až dnes.

My čerstvým rodičom srdečne gratulujeme a prajeme predovšetkým veľa zdravia mamine aj Leonovi!

Zdroj: Instagram/aless_capparelli

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News