instagram.com/aless_capparelli

Neexistuje presná definícia krásy, pretože každá z nás je jedinečná niečím iným. Rovnako to platí aj pri ženskom tele, na ktoré často smerujú rôzne predstavy a ideály. Lenže našou prioritou by malo byť, aby sme sa vo svojej koži cítili komfortne a milovane. K tejto problematike sa vyjadrila aj slovenská speváčka a raperka Aless Cappareli na svojom instagramovom profile. Toto je jej tvrdý odkaz.

„Stále si niektorí myslia, že majú právo kázať o ženskom tele a vnucovať nám nejake plytke ideály krásy,“ napísala v úvode príspevku.

Stalo sa aj tebe, že si buď pribrala alebo schudla a zrazu si bola top témou u svojho okolia? To, ako vyzeráš, ako sa o seba staráš je iba tvoja vec. Rob všetko tak, aby si sa milovala, vrátane svojho tela. Keď sa to niekomu nepáči, nezaoberaj sa tým. To nie je tvoja starosť. Ani ich nie.

„Je to tak, že ak sa dnes rozhodnem, že budem mať + 20 kíl nebudem sa nikoho pýtať, či sa mu to páči, alebo nie. Je to MOJE telo, ktoré milujem s každou jeho nedokonalosťou,“ odkazuje Aless.

Čo je podľa nej tým správnym východiskom? „Nikdy Vám nebudem ani nechcem presadzovať ideál krásy, vnucovať mladým babám chudnutie, či priberanie. Základ je totiž úplne inde a to mať sa rád a byť šťastný vo svojim tele…“ uzavrela úspešná slovenská raperka.

View this post on Instagram

H🌈EY 😇 #Album #September #2020 #Aless

A post shared by Aless (@aless_capparelli) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News