instagram/videismo/migordabellacz

Ak si vo vekovej kategórii 20-25+, určite si budeš pamätať časy, kedy si sa ponáhľala zo školy rovno domov, aby si stihla nový diel svojej obľúbenej telenovely. Niektoré sme mohli sledovať aj stále dookola a televízie nám radi ponúkali časté reprízy. Vďaka tomu sme neprišli o nič dôležité a vedeli sme kto, čo, kde, s kým a kedy robil. To bolo predsa najdôležitejšie, no nie?

Každá z nás tajne túžila byť hlavnou postavou telenovely. Záležalo už len na tom, ktorá bola tvoja obľúbená. Medzi tie nesmrteľné patria jednoznačne Divoký anjel či Skrytá vášeň. Stavím sa, že ak by to znovu začali vysielať v telke, nenechala by si si ich ujsť. Keďže momentálne fičia skôr rôzne turecké seriály, nám neostáva nič iné, len si trochu zaspomínať.

Vybrali sme preto pre teba najobľúbenejšie telenovely svojho času, ktoré pravidelne pritiahli k obrazovkám ženy všetkých vekových kategórií. Veď určite si ich aj ty sledovala so svojou sestrou, maminou či dokonca babkou. Keď išla nová časť, nikto vás nemohol čo i len vyrušiť, inak bol hneď oheň na streche.

Divoký anjel

Skrytá vášeň

Sladká Valentina

Keď budeš moja

Divoška Anastasia

Rosalinda

Esmeralda

Medzi láskou a nenávisťou

La Tormenta: Pokušenie lásky

Macocha

Kachorra: Žena na úteku

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife