Tiež si niekedy hovoríš, ako môžu všetci sledovať toľko seriálov a kde na to hlavne berú čas? Klasická minutáž sa pohybuje okolo 40 až 50 minút a áno, je to dosť veľa, ak je tvoj čas drahocenný.

Ešte že tu máme aj seriály, ktoré majú okolo 20-25 minút, takže jednu epizódu stíhaš napríklad aj pri obede. Dávaj si ale pozor, pri takýchto krátkych seriáloch hrozí ešte väčšia závislosť. Povieš si, že tých pár minút si nájdeš a zrazu stráviš pri telke celý večer. 😀

Ak hľadáš krátky seriál s epizódami do 30 minút, môžeš siahnuť po klasike ako Priatelia, Teória veľkého tresku, Ako som spoznal vašu mamu či Dva a pol chlapa. Ak už ale všetky časti poznáš naspamäť, máme pre teba niekoľko ďalších tipov.

Mama (Mom)

Poriadne zamotaný príbeh jednej rodiny, kde dcéra aj matka sú abstinujúce alkoholičky a aj napriek tomu, že sa kedysi neznášali, teraz bývajú spolu. Zažijú pri tom množstvo vtipných chvíľ a určite sa dobre zasmeješ.

Moderná rodina (Modern Family)

Tento seriál tiež zachytáva život jednej veľkej rodiny. Čím väčšia rodina, tým viac nedorozumení, konfliktov, ale tiež zábavy.

Dobré miesto (The Good Place)

Predstavuješ si, aké to bude po tvojej smrti? Dostaneš sa do neba alebo do pekla? V tomto seriáli zistíš, ako vyzerá posmrtný život na tom dobrom mieste. A nie je ani zďaleka taký dokonalý, ako by si si možno myslela.

Nové dievča (New Girl)

Jess si po rozchode hľadá nové bývanie, tak sa spolu s kamoškou nasťahuje do bytu k trom slobodným chalanom. Ako sama tušíš, vznikne z toho množstvo zaujímavých a vtipných situácií.

The End of F***ing World

Príbeh o Jamesovi a Alysse, ktorí majú obaja 17 rokov, prechádzajú si v živote odlišnými vecami, no aj napriek tomu spolu začnú chodiť. Spoznajú sa na obede v škole dosť netradičným spôsobom.

Scrubs

Jeden zo starších seriálov, no ak máš rada seriály z doktorského prostredia, tento bude pre teba ideálny. Doktori sa počas svojej služby musia vysporiadať naozaj s čímkoľvek.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.