slovenská speváčka

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Emma Drobná je slovenská speváčka, ktorá sa preslávila výhrou známej súťaže SuperStar. Potom sa dostala aj do povedomia športových fanúšikov, keďže začala randiť s bývalým futbalistom Filipom Šebom. Ak Emmu sleduješ na Instagrame, vieš, že miluje módu a udáva trendy. A teraz sa pochválila ďalšou novinkou, ktorá vyrazí dych aj tebe. Je ikonou aj vo Francúzsku!

Jej profil hýri profesionálnymi fotkami. Spolupracuje aj so známou módnou značkou Zalando, vďaka ktorej sa zúčastnila aj módnych dní, ktoré sa konali v dánskej Kodani. A veru, že outfitom tam vynikala hádam najviac.

Emma Drobná
zdroj: Instagram/emmadrobna

Okrem modelingových fotiek je Emma známa tým, že sa na Instagrame nebojí odhaliť. Je však menej odvážna ako Nela Slováková, ktorej intímne partie neraz zakrývali iba ruky. Ide skôr o decentné umelecké fotky.

Slovenská speváčka prerazila v meste módy

A aj vďaka takémuto citu pre módu sa známa slovenská speváčka objavila vo francúzskom magazíne Moevir. Paríž je odjakživa najznámejším mestom módy a Emma prerazila práve tam, čo určite môžeme rátať za obrovský úspech.

Slovenská speváčka prerazila v časopise
zdroj: Instagram/emmadrobna, klaudipoloncova

Zdá sa, že sa nehovorí nadarmo, že Slovenky sú najkrajšie ženy na svete. A možno Emme k tomu pomohla aj nedávna zmena imidžu. Najviac si ju určite pamätáš ako ryšavku. Potom vyskúšala byť blondínkou a teraz sa zase dala na prirodzenejšiu farbu vlasov. Ktorý z účesov jej podľa teba pristane najviac?

Emma Drobná
zdroj: Instagram/emmita_fanclub, Instagram/emmadrobna

Emme k veľkolepému úspechu gratulujeme aj my a želáme ešte veľa takýchto krásnych chvíľ. Nech nás známa slovenská speváčka takto prekvapí ešte veľakrát. A čo na takýto úspech hovoríš ty?

Zdroj: Instagram/emmadrobna

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News