Ženy, ktoré sú už dlhšiu dobu silné vedia, ako to chodí. Sú tak dlho samé, že po čase už chcú len niekoho, kto ich bude ľúbiť a snažiť sa o ne. Nebudú chcieť vynútenú pozornosť, nebudú chcieť darčeky každý deň alebo drahé večere v reštaurácii.

Tieto ženy vedia na čom skutočne záleží. Vzťah nie je o obchode. Vzťah nie je o tom, kto čo pre druhého spraví pod nejakou podmienkou.

Je to o tom, že niečo robíme práve preto, že chceme. A nakoniec, čo urobíme pre druhého z lásky, nám sa dvakrát vráti naspäť.

Snaha tu buď je alebo nie je. Nič iné medzitým v tejto oblasti nefunguje. Buď ti niekto prejaví svoju lásku skutkami alebo bude hľadať len výhovorky.

Tvoj budúci partner ti nemusí písať dlhé ódy o tom, ako veľmi ťa ľúbi. Tvoj budúci partner by ti to mal hlavne dokázať. Mal by ti ukázať, že o teba sa oplatí bojovať a snažiť sa.

Mal by byť ochotný cestovať za tebou, nech si kdekoľvek.

Mal by byť ochotný ísť s tebou do divadla, ak ti to urobí radosť.

Mal by mať tvoju rodinu rád aspoň tak, ako máš rada ty tú jeho.

Mal by ísť s tebou niekam, kam dlho túžiš ísť.

Mal by si vedieť urobiť priestor na to, aby ste spolu strávili kvalitný čas spolu.

Mal by ťa občas zavolať von a navrhnúť rande, aj keď ste vo vzťahu už dlho.

Mal by sa o teba zaujímať a naozaj byť zvedavý na to, aký si mala deň a ako si sa cítila.

Samozrejme, to isté platí aj o tebe. Už vieš, že žiaden vzťah nie je dokonalý a po čase zažijete aj pár hádok a nedorozumení, no nikdy by ste o seba nemali prestať bojovať a snažiť sa vašu lásku posúvať ďalej a ďalej. Lebo ľudia, o ktorých sa staráš, budú pri tebe celý život.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.