Photo by Steven Aguilar on Unsplash.com

Ženy, ktoré sú už dlhšiu dobu silné vedia, ako to chodí. Sú tak dlho samé, že po čase už chcú len niekoho, kto ich bude ľúbiť a snažiť sa o ne. Nebudú chcieť vynútenú pozornosť, nebudú chcieť darčeky každý deň alebo drahé večere v reštaurácii.

Tieto ženy vedia na čom skutočne záleží. Vzťah nie je o obchode. Vzťah nie je o tom, kto čo pre druhého spraví pod nejakou podmienkou.

Je to o tom, že niečo robíme práve preto, že chceme. A nakoniec, čo urobíme pre druhého z lásky, nám sa dvakrát vráti naspäť.

Snaha tu buď je alebo nie je. Nič iné medzitým v tejto oblasti nefunguje. Buď ti niekto prejaví svoju lásku skutkami alebo bude hľadať len výhovorky.

Tvoj budúci partner ti nemusí písať dlhé ódy o tom, ako veľmi ťa ľúbi. Tvoj budúci partner by ti to mal hlavne dokázať. Mal by ti ukázať, že o teba sa oplatí bojovať a snažiť sa.

Mal by byť ochotný cestovať za tebou, nech si kdekoľvek.

Mal by byť ochotný ísť s tebou do divadla, ak ti to urobí radosť.

Mal by mať tvoju rodinu rád aspoň tak, ako máš rada ty tú jeho.

Mal by ísť s tebou niekam, kam dlho túžiš ísť.

Mal by si vedieť urobiť priestor na to, aby ste spolu strávili kvalitný čas spolu.

Mal by ťa občas zavolať von a navrhnúť rande, aj keď ste vo vzťahu už dlho.

Mal by sa o teba zaujímať a naozaj byť zvedavý na to, aký si mala deň a ako si sa cítila.

Samozrejme, to isté platí aj o tebe. Už vieš, že žiaden vzťah nie je dokonalý a po čase zažijete aj pár hádok a nedorozumení, no nikdy by ste o seba nemali prestať bojovať a snažiť sa vašu lásku posúvať ďalej a ďalej. Lebo ľudia, o ktorých sa staráš, budú pri tebe celý život.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating