Ženy v nude outfitoch
Instagram/nrn.de/simonkasabova/guaximara

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tón v tóne, to nikdy nevyjde z módy. Aj keď sa outfit poskladaný z kúskov rovnakej farby či jej odtieňov, môže zdať na prvý pohľad ako nuda, rozhodne to tak nie je. Práve naopak, všetky fashion maniačky milujú tu jeho čistotu a eleganciu. Či už ide o čiernu, bielu alebo béžovú farbu. A „nude“ je aktuálne spomedzi nich najväčším hitom.

Hnedá, telová, krémová, ťavia, … je mnoho odtieňov, ktoré môžu zapadať do tejto škatuľky. Aj keď ide o nenápadnú farbu, ak ju správne skombinuješ, bude nie len skvele dopĺňať jednotlivé kúsky, ale aj viac vynikne. Nehovoriac o tom, že celá v nej vynikneš aj ty sama či tvoja manikúra.

Vysoké čižmy, slušné sako, ale aj pohodlný komplet – to je trojka, ktorá sa v tvojom šatníku nestratí. Využiješ ich počas celého roka, nie len na jar.

Najlepšie bude, ak ju doplníš troškou bielej, čierna by bola veľmi výrazná a pokazila celý efekt. No a ako ju nosiť, to si lepšie predstavíš v našom výbere inšpiratívnych outfitov, ktoré sú ako stvorené na túto jar. Veríme, že ťa nejeden motivuje si „all nude“ outfit aspoň vyskúšať. Uvidíš, že to nie je nuda.

Ktorý nude look sa ti páči najviac?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista