instagram.com

Rifľovina je kúsok, ktorý môžeš nosiť v každom období. Preto ju tak veľmi milujeme.

Aj keď v lete asi nie je najvhodnejším oblečením, stále ju môžeš nosiť. Treba len vedieť, ako ju správne kombinovať. Vyber si denim, ktorý nie je tmavý, prípadne má niekoľko otvorov, vďaka ktorým tvoja pokožka bude môcť dýchať. Teplejšie počasie si teda vyžaduje svetlejšie farby, takže na čierne rifle radšej zabudni.

Biely denim

Biele džínsy sa ti možno zdajú nie veľmi praktické, no porozmýšľaj nad nimi. Sú neutrálne a ľahko kombinovateľné. Na rozdiel od tmavých riflí ti v nich nebude teplo, skôr ho absorbujú. Ak nemáš rada bielu, môžeš siahnuť aj po klasických bledomodrých odtieňoch.

Široké džínsy

Úzke nohavice sa nosili dosť dlho na to, aby si ich konečne mohla odložiť do skrine a nahradiť širokými džínsami. Toto leto patrí sedemdesiatym rokom – nosia sa voľnejšie nohavice, ktoré sú pri chodidlách široké, no nezabúdaj ani na klasické boyfriendy. Tak si ich obleč v horúcich dňoch a nechaj svoju pokožku dýchať.

Džínsové šaty

Ak neobľubuješ nohavice, si skôr sukňový typ, s džínsovými šatami sa určite spriatelíš. Taktiež môžeš vyskúšať romper alebo overal. Denimová sukňa sa naozaj ľahko kombinuje a tak je z nej možné vytvoriť štýlový letný outfit.

Menej vrstiev

Nenos tie isté nohavice, čo si mala v zime aj počas leta. Je to tá najväčšia chyba, akú môžeš urobiť. Bude ti veľmi teplo, preto si radšej obleč ľahšie džínsy, ktoré nie sú určené do studenej zimy.

Zdroj: independent.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista