Novembrové novinky na Netflixe
Instagram/thecrownnetflix/elitenetflix/fallingforchristmasmovie

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Máme tu nový mesiac a mnohí priaznivci filmov a seriálov sa už určite tešia na novembrové novinky, ktoré si nachystal Netflix. Opäť raz sa máme na čo tešiť a ak si milovníčka Vianoc, máme pre teba dobrú správu. Môžeš sa tešiť na dva vianočné filmy, ktoré ťa perfektne naladia na príchod sviatkov.

Počas novembra sú pripravené nové série obľúbených seriálov, ale tiež úplne nové a zaujímavé filmy či dokumenty. Veríme, že si z nich vyberieš presne svoj žáner, ktorý ťa zaujme najviac.

Enola Holmes 2 – 4. november

Herečka Millie Bobby Brown známa zo Stranger Things pred dvoma rokmi zahviezdila v prvom filme Enola Holmes. Teraz prichádza jeho druhé pokračovanie a podľa traileru sa máme opäť na čo tešiť.

Buying Beverly Hills – 4. november

Zaujímajú ťa reality a rada sa pozeráš na americké nehnuteľnosti? V tomto prípade pôjde o lukratívnu adresu Beverly Hills, kde sa môžeš tešiť na dokonalé miliónové vily. Trailer si môžeš pozrieť na tomto odkaze.

buying beverly hills
zdroj: Instagram/buyingbeverlyhillsnetflix

The Crown (5. séria) – 9. november

Príbeh anglickej kráľovskej rodiny sa vracia v piatej sérii. Dozvieš sa nové zaujímavosti zo života zosnulej kráľovnej Alžbety. Teraz sa na seriál budeš pozerať možno trochu inak než pred jej úmrtím.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife