Photo by Joshua Rawson Harris on Unsplash.com

Čo ťa čaká v tento jesenný mesiac? Dozvieš sa, ak budeš čítať ďalej.

Baran

V novembri ťa potrápi práca a nemala by si zabúdať ani na svoje zdravie. Ľahko sa stane, že v tomto mesiaci ochorieš, dbaj na dostatok vitamínov a po práci si choď určite zašportovať (pre svoje telo).

Býk

Tento mesiac si zamiluješ. Čo sa týka rodiny, vzťahy sa ti utužia a budeš sa konečne cítiť pohodlne. V škole budeš mať pokojnejšie obdobie, no nemala by si sa na to spoliehať.

Blíženci

V tomto mesiaci by si sa nemala zahrávať s citmi druhých ľudí. Pre tvoju spokojnosť by urobili všetko, ale zachádzať do krajných prípadov nemusíš.

Rak

Čaká ťa rušný mesiac. Budeš mať toho veľa v práci a aj v súkromí. Snaž sa viac relaxovať a nepokoj, ktorý budeš cítiť, ventiluj obľúbenými aktivitami.

Lev

V novembri sa tvoje telo nepoteší. Si stvorená na to, aby si fungovala cez leto. Nepáči sa ti, že teplé dni skončili a začínajú studené. Pre dobrú náladu by si mala zobrať niekoho do kina.

Panna

Tento mesiac sa ti bude dariť. V práci bude vychádzať všetko podľa tvojich predstáv a v škole budeš dosahovať perfektné výsledky. Dávaj si však pozor na neprajníkov.

Váhy

Skús tento mesiac prehodnotiť svoje doterajšie rozhodnutia a ak sa budú dať, tak niektoré zmeniť. Neprináša to šťastie tebe a ani druhým.

Škorpión

V novembri budeš stále veselá. Raduješ sa, že prišiel tvoj mesiac a v niektoré dni nedáš na sebe poznať, že si smutná. Pretože aj také dni prídu, no bude ich oveľa menej.

View this post on Instagram

Llegamos a Japón 🇯🇵 nuestra primera parada es Kyoto. Uno de los puntos más famosos de la ciudad es el Higashiyama District. Aquí van a poder encontrar: – Templos y calles emblemáticos de Kyoto. – Restaurantes, cafés y puestos de comida. – Tiendas. En esta zona también vas a poder encontrar varios lugar de alquiler de Kimono para que tengas una experiencia japonesa tradicional. ⏰ Antes de las 10am vas a poder encontrar las calles vacías, luego se congestiona bastante de personas. 🗺 Un capítulo más junto a @asiviajo, si estás interesados en armar tu viaje a Japón no dudes en contactarlos para que te armen tu itinerario a la medida. #SoyNomadaTropical #Travel #Japan #Kyoto #Higashiyama #CoupleGoals #Yasaka

A post shared by Nómada Tropical (@soynomadatropical) on

Strelec

Cez jeseň máš veľa aktivít, ktoré môžeš robiť. V novembri vyskúšaj aspoň tie, ktoré ťa najviac lákajú a choď si splniť svoje sny.

Kozorožec

Tento mesiac ťa riadne vytrápi. Vo vzťahu ťa čaká kríza a ak si single, dostaneš „návrhy“ iba od mužov, ktorí sa ti nebudú páčiť.

Vodnár

November berieš ako zábavný, pretože miluješ Halloween. Budeš mať veľa možností ako vyjadriť samú seba, bez toho, aby si musela niekomu niečo vysvetľovať.

Ryby

Tvoj osobný život by mal byť v tento mesiac pestrý. Stretneš dávnych priateľov a nadviažeš nové kontakty s ľuďmi, o ktorých si si myslela, že nie sú tvoja „partia“.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating