NJC predstavuje spojenie dvoch projektov s bohatými skúsenosťami v oblasti módy, tanca, fotografie a event biznisu. Rok 2019 je začiatkom projektu NJC a odštartuje sa priamo na Magio Pláži v Bratislave s jej duchaplnou myšlienkou podpory a ochrany životného prostredia. Módna show sa uskutoční už tento štvrtok 8.8. 2019 o 19:00. Všetci milovníci módy ste vítaní.

Organizátori eventu chcú prostredníctvom módnej šou podporiť a pomôcť mladým, ale aj začínajúcim módnym dizajnérom v ich tvorbe. Cieľom je pre divákov a milovníkom módy priniesť to, čo na Slovensku tak veľmi chýba, nefalšovaná módna show plná kreatívnych nápadov, tanca, hudby, umenia a to všetko v spojení s módou.

zdroj: Veronika Valaškova

„Našim cieľom je módnu tvorbu prezentovať jedinečne a originálne. Dosiahneme to formou tanca, kedy má divák možnosť vidieť kreatívne, nápadité a dynamické predstavenie daného modelu. Každá kolekcia má svoj príbeh a svoju choreografiu. Zárukou kvality sú bez pochýb profesionálni tanečníci a choreografi, medzi ktorých zaručene patrí naša podpora s menom MONIKA PRIKKELOVÁ, ktorá má za sebou pôsobenie v tíme Dary Rolins a tiež v TV projektoch ako napr. Superstar.“ Vysvetľuje organizátorka eventu Silvia Chlumecká.

Evet podporujú aj iné zvučné mená, ako například: Valér Ferko, Mirka Partlová, Broňa Kováčiková, Dárius Koči, aktuálna víťazka Miss Slovensko Frederika Kurtulíková a mnohí ďalší.

Ak si chceš aj ty vychutnať fashion atmosféru a inšpirovať sa zaujímavými módnymi kúskami, neváhaj prísť na Magio pláž už tento štvrtok o 19tej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.