dobré srdce

Nevieme definovať, kto je to dobrý chlap a ako by sa mal správať. Pre každú s nás to predstavuje niečo iné. Ale s istotou vieme, ktorý taký nie je. Niekedy je ale ťažké zistiť, či má dobré srdce už na začiatku. A preto veľakrát spadneme do pasce takémuto mužovi.

Chlap, ktorý vidí vo všetkom len svoj úžitok a nepomohol by ani tebe, nie to ešte niekomu cudziemu, nie je vhodný partner na vzťah. Nemá dobré srdce a to je veľmi dôležité, aby si si uvedomila. Inak sa môžeš dostať do veľkých problémov, ktoré sa s tebou budú ťahať celý život.

A nakoľko sa v dnešnom svete deje až príliš zla, tak sa veľa ľudí mení súbežne s ním. Preto si dávaj pozor s kým sa stýkaš a na základe týchto 7 znakov budeš vedieť rozlíšiť, ktorí muži v tvojom okolí majú dobré srdce. A teda si zaslúžia aj tvoju lásku a pochopenie.

dobré srdce
zdroj: Pexels/Vera Arsic

Popiera skutočnosť

Človek, ktorý je zlý od špiku kosti, je často veľkým „popieračom“ skutočnosti. Ak sa niečo nedeje podľa jeho predstáv, tak ti bude zaryto tvrdiť, že sa mýliš a on je ten, ktorý má pravdu.

Pretože si ju toľko dokola omieľa, až tomu začal veriť. Vieš ako sa hovorí, že aj stokrát povedaná lož sa stáva pravdou. Presne týmto sa riadi človek so zlým srdcom. A cíti sa v pohode, lebo on mal pravdu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating