Pár sa chce pobozkať

Keby sa ma niekto pred rokom opýtal, po akom mužovi túžim, zrejme by som ho opísala v mnohých superlatívoch. Môj vysnívaný chlap bol totiž vždy niekto, kto je zodpovedný, milý, galantný, a najmä, vyznáva rovnaké životné hodnoty ako ja. Lenže potom som spoznala teba a celú moju predstavu si zničil. Nie si dobrý chlap a ja to viem. Ale čo neviem, to je prísť na to, ako ti odolať.

Každá z nás už niekedy stretla aj takého muža, ktorý bol zvonku pôsobivý, šarmantný a zdal sa byť dobrým chlapom. No napriek týmto kvalitám nemusí byť vždy automaticky aj vhodným partnerom práve pre nás. Ako zistíš, že je po tvojom boku nesprávny partner? V našom predošlom článku nájdeš rady skúsenej psychologičky.

Myslela som si, že mne sa to nemôže stať. Teda, chcela som sa bláznivo zamilovať, ale nie do niekoho, o kom všetci naokolo pochybujú a ja budem tou ženou, ktorá ich nebude počúvať. Vieš, ako tie bláznivé a naivné baby, ktoré podľahnú obyčajnej vášni a potom plačú, pretože sú prekvapené, že im zlý chlap spravil zlú vec. Aké nečakané.

Keď si vstúpil do môjho života, zrazu všetko prestalo dávať zmysel, ja som stratila hlavu a nechcela si pripustiť, že by si sa nemohol pri mne zmeniť. Naivné, no nie?

Dobrý chlap vraj vyzerá inak

Aj moje kamošky zrazu spozorneli, keď som sa im priznala, že práve ty sa mi páčiš. Teda, viac ako páčiš. Dobrý chlap vraj vyzerá inak, než ty. Ty sa totiž nepodobáš na toho, o kom som snívala. Si presne ten „bad boy“, ktorý vie, ako si ženu namotať. Ale len na chvíľu. Si ako nespútané tornádo, no keď sa pozriem do tvojich očí, chcem, aby ma vtiahlo do seba. Neverila som, že by som niekedy mohla prepadnúť obyčajnej túžbe a vášni.

Ani nechcem vedieť, koľko žien si si tak už získal. Aspoň na chvíľu, lebo s tebou žiaden záväzok nehrozí. Nie si stabilný človek na vzťah, nevieš, aké je to byť zodpovedným partnerom, kde prídeš, tam sú problémy. Mala by som sa od teba držať ďalej, ale magnet, ktorý máš v sebe, ma priťahuje takou silou, že mu môj zdravý rozum nevie povedať nie. A tak sa k tebe vraciam, aby sme si užili aspoň pár chvíľ, akoby sme boli znova tínedžeri.

Viem, že budem sklamaná, viem, že jedného dňa sa tieto radovánky skončia. No a? Keď si to uvedomujem, nie je dôvod na to, aby som sa vzdala momentov s tebou. Chcem sa nimi opiť, nech mám na čo spomínať. Len musím mať na pamäti aj to, že nesmiem prekročiť tú hranicu. Tú, ktorá prechádza z vášne k láske. Vtedy by som už mala oveľa väčší problém. A ja si nechcem ublížiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating