unsplash/Logan Weaver

Každá máme svoje finty, ako zbaliť chalana snov. Jedná sa snaží tváriť ako to najnežnejšie stvorenie pod Slnkom dúfajúc, že mužské pokolenie bude z toho paf, druhej zas ide, keď vábi svojím  zmyselný pohľadom a ďalšej pomáha jej nekonečný humor.

No nájdu sa aj také prípady, ktoré sa snažia získať chalana pomocou sociálnej siete! Ako? Čítaj ďalej a zisti, či sa aj ty niekedy dopúšťaš týchto vecí, respektíve, či si už aj ty niekedy skúsila tieto „baliace metódy“!

1. Pridať si niekoho na Facebook a čakať, kým napíše

No nehovor, že to nie je celkom dobrý nápad, pridať si nejakého fešáka, ktorého ti vypľuje samotný Facebook v možnosti „ľudia, ktorých možno poznáte“ a čakať, že ti napíše. Najhoršie na tom celom bude len to, že odignoruje tvoju žiadosť. V takom prípade tvoja finta zvádzania ostane na zmar. Na druhej strane, kto neriskuje, nezíska… A čo my vieme, možno práve vďaka tomu nájdeš toho pravého. A či veríš, mnohým babám tento krok pomohol nájsť svoju polovičku.

2. Ak pošle žiadosť nejaký chalan, napísať „Ahoj, poznáme sa?“

Aj toto môže nastať. Moment, kedy sám na seba upozorní. Čo teda ostáva? Napísať len „Ahoj, poznáme sa?“ Xy dievčat to robí, lebo vie, že je tu šanca začať konverzáciu, ktorá sa v istom momente môže zvrhnúť do vášnivého písania plného objavovania a spoznávania druhej strany. Priznaj sa, robíš to aj ty?

3. Posielanie fotiek v podprsenke

Ejha, tak toto je už iný level, ale podľa mnohých to vie dosť dobre nakopnúť všeličo množné. Síce poslať fotku len tak niekomu a aj to len v spodnom prádle chce odvahu, ale aj tohto sú dievčatá schopné. Takže postaviť sa pred stenu, vyzliecť tričko a šup, fotka modelky z Victoria´s Secret na svete. Opäť, urobila si to niekedy?

4. Vyznať city, aj keď sa dvaja nikdy nevideli

Napísať mu správu, že hej niečo k tebe cítim, pritom si ho ani nevidela. Nuž, ženy sú schopné čohokoľvek, len aby získali srdce svojho šampióna, alebo len preto, aby neostali na ocot. Nech je to akokoľvek, aj táto baliaca metóda je dosť silný kaliber, ktorú sú schopné urobiť baby.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating