Pexels/Andrea Piacquadio

Jar so sebou prináša nádej, že všetko bude dobré. Chladné a upršané počasie sa mení na teplejšie, čo zlepšuje náladu a ľudia pociťujú radosť.

Aká bude tvoja jar? Znamenie ti to prezradí.

Baran

Láska: V prvej polovici jari stretneš niekoho, s kým si budeš rozumieť a môže z toho vzniknúť niečo viac. Dávaj si pozor, aby si sa pri ňom snažila a stále zažívala niečo nové, pretože ak nie, láska môže rýchlo odísť.

Práca: Nemala by si sa vyhýbať vzdelaniu a novým informáciám. Budeš ich neskôr potrebovať a môžu ti zabezpečiť úspechy.

Zdravie: Na jar by si mala podávať tie najlepšie výkony, pretože budeš mať veľa energie. Počas oddychových dní ale neleňoš, odhodlaj sa aspoň na krátku prechádzku.

Býk

Láska: Každé pozvanie na prechádzku alebo ku priateľom by si mala prijať, pretože nikdy nevieš, kedy sa objaví tvoja životná láska. Neseď doma, tam ťa tvoja láska nečaká.

Práca: Na jar by si mala byť v práci opatrná, budeš robiť veľa chýb, ktoré nemusia dopadnúť dobre. Všetko dvakrát kontroluj.

Zdravie: Mala by si sa zamerať na zredukovanie tukov. Dopraj si ľahké  jedlá, ktoré budú chutné a nezaťažia ti organizmus.

Blíženci

Láska: V láske sa nič nezmení. Neustále budeš pociťovať hlbokú zamilovanosť a radosť. Mala by si sa však vybrať s milovaným človekom na výlet, inak budeš znudená.

Práca: Napriek tomu, že všetko zvládaš dobre, na jar ťa čaká jedna veľká úloha. Poriadne sa pripravuj, aby si ju zvládla.

Zdravie: Tvoja imunita môže byť na jar oslabená, preto by si mala začať užívať vitamín B, D, no aj C. Práve tie ti vždy pomôžu.

Rak

Láska: Nedorozumenia v láske ti budú spôsobovať zlú náladu. Mala by si ich čím skôr vyriešiť a nič neodkladať. Ak sa tvoje sťažnosti nakopia, neveští to nič dobré.

Práca: Pracuj rovnako ako doteraz. Plň si svoje úlohy včas a nič nenechávaj na poslednú chvíľu. Vďaka tomu ťa budú mať všetci radi.

Zdravie: Cez toto ročné obdobie by si mala navštíviť lekára. Venuj pozornosť svojmu telu a dobre sa oň staraj. Nikdy nevieš, čo sa môže stať.

Lev

Láska: V apríli ťa čaká jedno milé prekvapenie, ktoré ti naplní celú jar radosťou. Nebudeš sa s nikým hádať a na nikoho nebudeš nepríjemná.

Práca: Budeš zažívať hektické obdobie, preto by si mala všetky veci poriadne plánovať a povinnosti plniť na 100 %.

Zdravie: Na jar budeš pociťovať miernu únavu, no nebude to nič vážne. Začni piť viac bylinkových čajov, ktoré ti chutia.

Panna

Láska: Nič zlé nečakaj. Všetko pôjde tak, ako si si naplánovala a dokonca ťa môže partner aj milo prekvapiť. Budeš sa cítiť veľmi milovaná.

Práca: Budeš pracovať nad tvoj určený limit, no nebude to pre teba nič ťažké. Povieš si, že budeš mať viac peňazí, ktoré teraz potrebuješ.

Zdravie: Ak budeš veľa pracovať, mala by si aj veľa oddychovať. Nič ti nebráni v tom, aby si sa počas jari dala do poriadku a bola fit na leto.

Váhy

Láska: Podarí sa ti flirtovať s viacerými mužmi naraz. Je len na tebe, koho si vyberieš a nazveš ho „pánom dokonalým“. Ak sa budeš snažiť, môže sa z toho vykľuť vzťah.

Práca: Mala by si sa zamerať na cudzie jazyky, pretože to v práci budeš potrebovať. Čaká ťa pár kontraktov, ktoré nebudú v slovenčine.

Zdravie: Budeš sa cítiť lepšie, ak do svojho jedálnička pridáš viac zelenej zeleniny a budeš minimálne 2x do týždňa cvičiť.

Škorpión

Láska: Tvoja vášeň by mala na jar ustúpiť. Oveľa viac by si sa mala zaujímať o partnera zvnútra a o to, čo ho trápi. Zlepši svoj vzťah komunikáciou.

Práca: Si nespokojná tam, kde sa práve nachádzaš. Mala by si popremýšľať nad tým, či nezmeníš oblasť, v ktorej pracuješ.

Zdravie: Mala by si sa mať na pozore a jesť viac potravín bohatých na vápnik. Hrozí ti úraz a určite nechceš mať nič zlomené.

Strelec

Láska: Tvoj partner bude chcieť stále niekam chodiť a tebe sa zrovna nebude chcieť. Musíte nájsť kompromis, inak vám bude hroziť odlúčenie.

Práca: Na jar pracuj vonku (ak máš homeoffice). Slnko ti dodá viac vitamínu D a budeš oveľa viac produktívnejšia.

Zdravie: Nebudeš sa cítiť vo svojej koži, preto by si mala jesť menej a začať viac cvičiť. Vďaka tomu budeš mať veľa energie.

Kozorožec

Láska: Získaš si všetkých, ktorí budú v tomto ročnom období v tvojom živote. Všetci ťa budú milovať a ty si budeš môcť vyberať, s kým budeš mať intímnejší vzťah.

Práca: Budeš veľmi unavená, preto by si nemala pracovať dlhšie, než je tvoj odporúčaný čas. Po práci si vždy dopraj kvalitný spánok.

Zdravie: Piť by si mala minerálne vody a magnézium. Nebudeš pociťovať bolesť a to ťa motivuje cvičiť.

Vodnár

Láska: Iba na jar sa budeš cítiť krásna. Chcela by si niekoho stretnúť, aby si sa mohla zamilovať. Ak budeš tráviť viac času vonku, možno sa ti to aj splní.

Práca: Neignoruj povinnosti, ktoré máš a pracuj na sebe aj vtedy, keď ti nebeží pracovný čas. Vďaka tomu budeš úspešná.

Zdravie: Budeš sa cítiť dobre a nič ti nebude chýbať. O svoje zdravie sa staraj rovnako. Nemeň nič, pokým všetko funguje.

Ryby

Láska: Budeš mať pocit, že sa všetka nahromadená úzkosť dostane čoskoro von. S partnerom by si sa však nemala pohádať, radšej si hnev vyventiluj niekde inde.

Práca: Aj keď budú niektoré úlohy ťažké, všetky sa ti podarí splniť a budeš mať zo seba dobrý pocit.

Zdravie: Mala by si obmedziť jedenie čokolády a nezdravých vecí. Tvoja pleť trpí a prospel by jej malý detox.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy